Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Nurkowanie w Oslo i Okolicach - Norwegia

1 Post

(fotballspiller)
Wiking
Witam. Jesli jest ktos chetny do wspolnego nurkowania w okolicach Oslo,zapraszam. Nie istotne jest doswiadczenie,wazne jest posiadanie uprawnien no i wlasnego sprzetu.W razie co,mam troche sprzetu tzw podwojnego wiec moge pozyczyc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(KanijaNija1)
Wiking
Witam, nadal szukasz partnera do nurkowania?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
E tam, to plytkie wody przybrzezne, chlopaki z mojej fotki na glebine ruszyli!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Cześć .Mieszkam koło Oslo,mogę z tobą zanurać ,brakuje mi tylko butli z powietrzem,niewiesz gdzie mozna wypozyczyć?Pozdrawiam Czesław
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
DECYBEL
(DECYBEL)
Wiking
witaj ja tez szukam kogoś na nurkowanie w Oslo i okolicach jestem bardzo zainteresowany czekam na odpowiedz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Michal Z
(StealthWalker)
Wiking
Hej, dzis przybylem po wakacjach ze sprzetem. Mam OWD zrobione na wodach krajowych w IANTD a przedtem DSD w PADI i jakies zejscia luzne na malcie. Chetnie sie przylacze.
W styczniu robie Nitrox za free za wzorowe wyniki w OWD nie stwarzam problemow. Moge schodzic do 21 na papier i troche glebiej na gebe

pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
DECYBEL
(DECYBEL)
Wiking
Hejka ja mogę schodzić do 30 metrów jestem bardzo zainteresowany nurkowaniem z kimś w Oslo lub okolicach ale nie mam sprzętu niestety może jakoś sie skontaktujemy czekam na odpowiedz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Michal Z
(StealthWalker)
Wiking
Hej! To swietnie! Jestem obecnie na projekcie w Geilo, wracam +/- za dwa tydodnie. Do uslyszenia!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Przemek Sz
(korsarz78)
Wiking
Witam !
Też chętnie dołączę do kogoś w Oslo lub okolicach, sprzęt mam, niestety malo doświadczenia w wakacje zrobiłem CMAS P1
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Michal Z
(StealthWalker)
Wiking
Jeszcze kilka dni i "klub nurkowy" sie uzbiera. Tak w ogole to trzeba sie spieszyc bo jak nirkowac w mokrym mamy zamiar to na tutejszych wodach moze byc bardzo zimno. Macie jakies informacje o temperaturze wody? termoklina? a jesli, to na jakiej glebokosci?

Poza tym powinnismy sie spotkac w jakis weekend i porozmawiac.

Polecam zajrzec na:
diveinnorway.com/index.php?option=com_co...d=111&Itemid=546

Zakladka na ktora odsylam to dobre miejsce na poczatek. Male prady, zatoka.

Jestem wlasnie na jeden dzien w Oslo, jutro znow bede na tym wypizdowiu 200 km na polnoc, postaram sie znalezc dodatkowe rece do pracy wiec moze wczesniej sie uwine.

pozdrawiam,
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok