2453f7718aa84f169855848ab3c44e76
Forum Norwegia
Witamy, Gość
Zaloguj się albo Zarejestruj.    Zapomniałeś hasło?
(1 wejść) (1) Gość
TEMAT:  

rozliczenie roczne - Norwegia

(anuk)
(Gość)
Początkujący
Użytkownik jest onlineKliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
rozliczenie roczne 5 Lat, 8 Miesięcy temu Oklaski: 3  
WITAM może ktoś mi powie czy mój mąż musi sie rozliczać tez w polsce za rok 2008 jeśli nie miał żadnego dochodu w polsce a ma w polsce żonę i dzieci dzięki za jakie kolwiek odpowiedzi

Loguj się Loguj się  
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Agnieszka xxxxx
(www.utendors.as)
(Użytkownik)
Nowicjusz
Odp.:rozliczenie roczne 5 Lat, 8 Miesięcy temu Oklaski: 0  
pytalam o to w 2007 roku w urzedzie skarbowym w polsce i nie musialam sie rozliczac ale lepiej sie upewnic , przepisy mogly sie zmienic od tamtej pory, najlepiej zapytac w urzedzie

Loguj się Loguj się  
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

(Benka)
(Gość)
Wiking
Trzeba się rozliczyć Mam taką samą sytuację w rodzinie Byliśmy w urzędzie skarbowym i dostaliśmy jasne wytyczne co i jak

Loguj się Loguj się  

(anuk)
(Gość)
Początkujący
Odp.:rozliczenie roczne 5 Lat, 8 Miesięcy temu Oklaski: 3  
dzięki to sie przejdę i zapytam mam nadzieję że mi tam jasno wytłumaczą

Loguj się Loguj się  

(fazi)
(Gość)
Wiking
ja mialem dochod w polsce wiec musialem sie rozliczyc i tak i tak. ale z tego co wiem to pobyt powyzej polroku staly tutaj powoduje to ze rozliczamy sie tylko w norwegi.w innym przypadku chyba trzeba zlozyc pit zerowy w polsce trzeba sie rozliczyc.nie do konca jestem pewny.aby napewno byc czystym proponuje skorzystac z biura w polsce ktore rozliczy cie i podpisze sie pod tym.kosztuje niewiele a odpowiedzialnosc za ewentualny blad spada wtedy na nich.

Loguj się Loguj się  
 Wpis sponsorowany (Ogłoszenie promowane)
Kasia Tłumacz
(Kasia Tłumacz)
(Użytkownik)
Wiking

Tłumaczenia przysięgłe norweskie

Tłumaczenia norweskie przysięgłe Potrzebujesz tłumaczenia przysięgłego z języka polskiego na norweski lub z norweskiego na polski? Tłumaczenia przysięgłe potrzebne są zwykle w celu przedłożenia organom instytucji państwowych, takich jak sądy, urzędy i prokuratury. Bywa, że uwierzytelnione tłumaczenie wymagane jest też przez bank czy firmę ubezpieczeniową.    Co możesz przetłumaczyć? Umowę, kontrakt Akt urodzenia, małżeństwa, zgonu Dyplom, świadectwo, certyfikat Zaświadczenie, oświadczenie Dokumenty sądowe, pozwy, ...
Zobacz więcej

Kontakt

Telefon: 21X XXX XXX [Pokaż]

Strona www: mojanorwegia.pl/tlumacz-n...

+Kup wpis sponsorowany

(anuk)
(Gość)
Początkujący
Odp.:rozliczenie roczne 5 Lat, 8 Miesięcy temu Oklaski: 3  
witam tak więc byłam w urzędzie skarbowym i sie dopytałam i wyszło tak że jeśli nie było żadnych dochodów w polsce to nie trzeba nic składać dzięki jeszcze raz wszystkim

Loguj się Loguj się  

(Benka)
(Gość)
Wiking
W takim razie w naszym kochanym kraju wszystko jest możliwe. Musze więc poinformować moja rodzinę, żeby pojechali raz jeszcze się tam dopytać, skoro mówisz, że Tobie powiedzieli, że nie, a nam, że tak

Loguj się Loguj się  
adrian kowalski
(26adriano)
(Użytkownik)
Wiking
hej! czy moglbys dokladniej opisac na jakich zasadach obejmuje mnie polroczny okres?ja mam umowe z norweskim pracodawca od lipca 2008 na rok.czy moglbym z tego skorzystac?szukam takich wstepnych informacjii.z gory dzieki!

Loguj się Loguj się  
Idź na dółUlubione: 0
Idź do góry

Nadchodzące wydarzenia

Wszystkie wydarzenia »

Nowe zdjęcia użytkowników

Zdjęcia naszych użytkowników
Zobacz więcej ...

Szukaj znajomych!

Zdjęcia naszych użytkowników
Zobacz więcej ...
wiek od 18 do 45 lat
Szukaj znajomych