b016b261bd69a4e4da34f69e11cabc81
Forum Norwegia
Witamy, Gość
Zaloguj się albo Zarejestruj.    Zapomniałeś hasło?
(1 wejść) (1) Gość
TEMAT:  

jak odzyskac podatek - Norwegia

(michal4321)
(Gość)
Wiking
Użytkownik jest onlineKliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
jak odzyskac podatek 3 Lat temu Oklaski: 0  
witam.mam pytanie co moge zrobic zeby odzyskac pieniadze ze zwrotu podatku?w roku 2010 pracowalem 3 miesiace w norwegii.dostalem rozliczenie i giro utbetalin,ale na norweski adres firmy w ktorej pracowalem.brat mi przyw to do polski.musze jechac do norwegii zeby zrealizowac czek i czy sie wogole da(nie mam konta w norwegii),czy moge odeslac czek i poprosic zeby przelali mi zwrot na polskie konta(jak cos takiego napisac)?za info z góry dziekuje

Loguj się Loguj się  
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 Wpis sponsorowany (Ogłoszenie promowane)
Kasia Tłumacz
(Kasia Tłumacz)
(Użytkownik)
Wiking
Użytkownik jest onlineKliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika

Tłumaczenia norweskie

Tłumaczenia norweskie Potrzebujesz tłumaczenia dokumentów z języka polskiego na norweski lub z norweskiego na polski? Przetłumaczymy Twoje dokumenty szybko, rzetelnie i wygodnie. Wszystko załatwisz bez wychodzenia z domu.  Co możesz przetłumaczyć? CV i list motywacyjny Umowę, kontrakt Akt urodzenia, małżeństwa, zgonu Dyplom, świadectwo, certyfikat Zaświadczenie, oświadczenie Dokumenty sądowe, pozwy, wyroki, apelacje Dokumenty bankowe, sprawozdania, wyciągi Dokumenty medyczne, wyniki badań, zwolnienia lekarskie, ...
Zobacz więcej

Kontakt

Telefon: 21X XXX XXX [Pokaż]

Strona www: multinor.no

+Kup wpis sponsorowany
Idź na dółUlubione: 0
Idź do góry

Nadchodzące wydarzenia

Wszystkie wydarzenia »

Nowe zdjęcia użytkowników

Zdjęcia naszych użytkowników
Zobacz więcej ...