63067213a57b57758848b1a710f67fac
Forum Norwegia
Witamy, Gość
Zaloguj się albo Zarejestruj.    Zapomniałeś hasło?
(1 wejść) (1) Gość
TEMAT:  

jak odzyskac podatek - Norwegia

(michal4321)
(Gość)
Wiking
Użytkownik jest onlineKliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
jak odzyskac podatek 3 Lat temu Oklaski: 0  
witam.mam pytanie co moge zrobic zeby odzyskac pieniadze ze zwrotu podatku?w roku 2010 pracowalem 3 miesiace w norwegii.dostalem rozliczenie i giro utbetalin,ale na norweski adres firmy w ktorej pracowalem.brat mi przyw to do polski.musze jechac do norwegii zeby zrealizowac czek i czy sie wogole da(nie mam konta w norwegii),czy moge odeslac czek i poprosic zeby przelali mi zwrot na polskie konta(jak cos takiego napisac)?za info z góry dziekuje

Loguj się Loguj się  
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 Wpis sponsorowany (Ogłoszenie promowane)
Sensual Studio
(Sensual Studio)
(Użytkownik)
Wiking
Użytkownik jest onlineKliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika

Sensual Studio

Sensual Studio Skjeberg - usługi kosmetyczno - fryzjerskie Profesjonalna Stylizacja paznokci: Przedłużenie paznokci na formie metodą żelową jeden kolor 600kr / french 650kr odnowa 450-500kr Pedicure frezarkowy 500kr z malowaniem lub hybrydą 600kr Hybryda na naturalnych paznokciach jeden kolor 350kr / french 400kr profesjonalny makijaż Make-Up Atelier Paris 300kr Przedłużanie rzęs metodą 1:1 1000kr - uzupełnienie 400kr Henna brwi i rzęs, depilacja brwi woskiem Depilacja całego ciała, usuwanie wąsika Zapraszam :) ŁATWY DOJAZD, DARMOWY PAKING PRZED SALONEM nr tel 40565429
Zobacz więcej

Kontakt

Telefon: 40X XXX XXX [Pokaż]

Strona www: facebook.com/StudioSkjebe...

+Kup wpis sponsorowany
Idź na dółUlubione: 0
Idź do góry

Nadchodzące wydarzenia

Wszystkie wydarzenia »

Nowe zdjęcia użytkowników

Zdjęcia naszych użytkowników
Zobacz więcej ...

Szukaj znajomych!

Zdjęcia naszych użytkowników
Zobacz więcej ...
wiek od 18 do 45 lat