Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

sklepy internetowe - Norwegia

98 Postów
malina .
(carla)
Początkujący
witam. szukam jakiś sklepów internetowych, cos jak allegro ale nie tylko, takich zebym mogła sobie zamówić np buty i nie martwic sie o cło ani o żadne podatki inne tylko po prostu zamówić sobie towar "do drzwi" ponieważ nigdy po sklepach nie buszuje a w Norwegii jestem od niedawna przydałaby mi sie jakaś podpowiedź ebay.no czyli niby norweski ebay to tez jakaś chyba ściema bo paczki idą z Anglii czy USA i tak trzeba dodatkowo za nie płacić clo i vat z tego co widziałam, chyba że sie myle.... ale jesli nie to co to za norweski ebay pff... czekam na jakieś info
pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
875 Postów
Daria C
(daris)
Maniak
Ciuszki,kosmetyki,buty ale ogolnie nie ma duzego wyboru niestety- nie ma tam tez markowych rzeczy.
www.motehus.no Ale napewno jest to norweska strona i sklep
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
98 Postów
malina .
(carla)
Początkujący
dzięki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
98 Postów
malina .
(carla)
Początkujący
a czy ktos wie jak to jest z tym ebay.no??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
carla napisał:
a czy ktos wie jak to jest z tym ebay.no??

Sam w sobie nie istnieje.. to tylko domena z tlumaczeniem na j.norweski, serwis jest (i zawsze byl) miedzynarodowy.... Obojetnie gdzie zalozysz konto, korzystasz zawsze z tego samego loginu i ustawien personalnych. Do zakupow na Ebay potrzebne bedzie Ci konto w serwisie PayPal (wiekszosc sprzedajacych go wymaga i preferuje taka wlasnie forme platnosci).

Kazdy sklep/serwis handlowy posiada wlasny regulamin. Najlepiej zaczac od przeczytania go...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
98 Postów
malina .
(carla)
Początkujący
tak tak, w sumie racja, trzeba przeczytać regulamin ale na ebay.pl moge zamawiać towar z terytorium RP i chodzilo mi wlasnie o to czy tak jest moze tutaj dzieki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
Namietnie korzystam z ebay.com, i ebay.co.uk.. wyszukujac produkt zawsze mozesz wybrac region. Tak jest chyba najprosciej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
98 Postów
malina .
(carla)
Początkujący
jestem raczej "dzikuską" w tym temacie ale poszperam jeszcze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
98 Postów
malina .
(carla)
Początkujący
mam jeszcze pytanie, zamawiasz z tych serwisów sobie do Norwegii? i jak to wygląda?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
Zasada dzialania jest taka jak na polskim Allegro (tutaj QXL.no).. tylko nikt nie robi ci laski, ze wysle Ci do Norwegii, i wystawi rachunek TaxFree.. nooo i nie zastanawiasz sie komu placisz, bo platnosc przez PayPal widzicie jednoczesnie i dziala ona niemal automatycznie.

Wiekszosc przedajacych godzi sie na wysylke jako podarunek (niektorzy nawet proponuja)... Podarunki o wartosci brutto do kr1000,- dla i od osob fizycznych sa wolne od Vatu. Cel nie ma!.. nawet na kosmetyki, bo nie jestes firma (importerem)..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok