de3eb3133d9ed14036dda308081102d8
Forum Norwegia
Witamy, Gość
Zaloguj się albo Zarejestruj.    Zapomniałeś hasło?
(1 wejść) (1) Gość
TEMAT:  

jak odzyskac podatek - Norwegia

(michal4321)
(Gość)
Wiking
Użytkownik jest onlineKliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
jak odzyskac podatek 3 Lat temu Oklaski: 0  
witam.mam pytanie co moge zrobic zeby odzyskac pieniadze ze zwrotu podatku?w roku 2010 pracowalem 3 miesiace w norwegii.dostalem rozliczenie i giro utbetalin,ale na norweski adres firmy w ktorej pracowalem.brat mi przyw to do polski.musze jechac do norwegii zeby zrealizowac czek i czy sie wogole da(nie mam konta w norwegii),czy moge odeslac czek i poprosic zeby przelali mi zwrot na polskie konta(jak cos takiego napisac)?za info z góry dziekuje

Loguj się Loguj się  
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 Wpis sponsorowany (Ogłoszenie promowane)
Valdek S.
(Valdek S.)
(Użytkownik)
Nowicjusz
Użytkownik jest onlineKliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika

PROFESJONALNY MONTAŻ ANTEN TV-SAT ,NC+ z umową

WYKONUJĘ OD KILKU LAT PROFESJONALNE USŁUGI w OSLO(w bramkach dojazd gratis) , DRAMMEN i okolicach (100km) w zakresie montażu i ustawiania anten satelitarnych (WSZYSTKIE SATELITY).  PRECYZYJNE USTAWIENIE ANTENY PROFESJONALNYM MIERNIKIEM. NC+ na abonament lub bez. W Polsce zajmowałem się tym od 1995 roku. Usługi:                                                                             -montaż instalacji zbiorczych -ustawianie stacji czołowych w hotelach -Profesjonalne instalacje multiswitchowe (domy, hotele, instytucje) ...
Zobacz więcej

Kontakt

Telefon: 46X XXX XXX [Pokaż]

Strona www: http://sattv.pl/

+Kup wpis sponsorowany
Idź na dółUlubione: 0
Idź do góry

Nadchodzące wydarzenia

Wszystkie wydarzenia »

Nowe zdjęcia użytkowników

Zdjęcia naszych użytkowników
Zobacz więcej ...