Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

Walki o sądy ciąg dalszy. Polski rząd powołuje się... na Skandynawię - Norwegia

Czytali temat:
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Walki o sądy ciąg dalszy. Polski rząd powołuje się... na Skandynawię
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Prof
(Prof)
Wiking
To znaczy że w Skandynawii rządy i parlamenty wybierają sędziów? Jeżeli sądy w Norwegii są uzależnione od woli ministra to dlaczego Polacy przyjeżdżają tu za chlebem a nie odwrotnie? W Polsce nowi sędziowie są wybierani przez starych "niezależnych sędziów" przecież.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jan kaczmarek
(antychryst)
Wiking
@CYPIS7
Mnie się nie podobają zmiany w Polsce...nie podoba mi się też styl w jakim zachęcasz rodaków do opuszczenia wspaniałej Norwegii...buraku skończony.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
197 Postów
Dupek Stary
(Kolega)
Stały Bywalec
Cypis7 to Ty jesteś tu w Norwegi gościem i zachowuj się jak gość a nie jak potomek pofolwarczny.........
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Prof
(Prof)
Wiking
Mogę znaleźć 100 przykładów takich zachowań, co nie zmienia faktu że bez zmian systemowych m.in. w sądach przyjadą do Norwegii następne tysiące Polaków.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
55 Postów
natalia MojaNorwegia
(nataliaMojaNorwegia)
Redaktor
@CYPIS7 Pana komentarze zostały usunięte za niezgodność z regulaminem portalu, nie przez wzgląd na "cenzurę". Wszystkie wypowiedzi w nienawistnym tonie, z użyciem wulgaryzmów, obraźliwe, rasistowskie i ksenofobiczne nadal będą usuwane. Pozdrawiamy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
KasiuniaMila
(KasiuniaMila)
Redaktor
Ja jestem mloda i malo widzialam ale poziom polskiej polityki siegnal dna, nie pamietam jeszcze takiego syfu i szczucia Polakow na Polakow z ust "niby inteligentnych i pokojowo nastawionych z parti pis i nie tylko". Cala europa pisze, ze Polska pod wodza kaczki idzie w zla strone a oni swoje bo sa najmadrzejsi i nikogo nie beda sluchac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Antek i spolka
(Antek i spolka)
Redaktor
Kasiuniu Mila ja jestem starszy i takie bagno widzialem ostatnio za komuny a pis pod haslami walki z niby komuna chce ja na sile wskrzesic. Dyktatura ma to do siebie, ze nie slucha i jest najmadrzejsza. Na koniec powiem tylko, ze Polacy to madry narod i jezeli ktos bedzie chcial im zabrac WOLNOSC to sie zjednocza.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
CYPIS7
(CYPIS7)
Redaktor
Antek i spolka napisał:
Kasiuniu Mila ja jestem starszy i takie bagno widzialem ostatnio za komuny a pis pod haslami walki z niby komuna chce ja na sile wskrzesic. Dyktatura ma to do siebie, ze nie slucha i jest najmadrzejsza. Na koniec powiem tylko, ze Polacy to madry narod i jezeli ktos bedzie chcial im zabrac WOLNOSC to sie zjednocza.
Kto ci wolnosc zabiera nie widze scen z demokratycznej merkelowni z Hamburga gdzie policja uzywala gazu pal i armatek wodnych .........a co do sadow ktore nie dzialaja od lat a zwyklych ludzi sedzia traktuje jak smiecia to jest ta demokracja i wolnosc gdzie , za PO-PSL bylo jej duzo w ktorym momecie gdy amber-gold przekrecilo 19tys polskich ciulaczy- przy przyklasku PO ,,,alb o w Warszawce jak Gronkiewicz wykopywala ludzi z mieszkan bo miala wladze, A jak ktos potrafi myslec to niech poslucha nagran od sowy jakimi smiecmi byli w Polsce obywatele dla PO-PSL...........!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
KasiuniaMila napisał:
Ja jestem mloda i malo widzialam ale poziom polskiej polityki siegnal dna, nie pamietam jeszcze takiego syfu i szczucia Polakow na Polakow z ust "niby inteligentnych i pokojowo nastawionych z parti pis i nie tylko". Cala europa pisze, ze Polska pod wodza kaczki idzie w zla strone a oni swoje bo sa najmadrzejsi i nikogo nie beda sluchac.
Przeciez to Petru Lis i inni nasylaja Polakow na Polakow namawiajac nawet do przelewu krwi, co juz jest zdrada. PIS w demokratycznym kraju wybrala wiekszosc i wiekszosc godzi sie na te zmiany po wczesniejszyn upodleniu Polski i Polakow przez PO. Mamy tego dosc i chcemy tych zmian. Jak Nas zawioda wtedy wszyscy wyjdziemy na ulice. A teraz idzcie do domow
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok