Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Zła wiadomość dla kierowców: przejazd nową trasą E18 będzie sporo kosztował - Norwegia

1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
criters
(criters)
Wiking
Niech kolo kazdego domu zainstaluja jedna bramke
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 30  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
PolskaKrew i
(PolskaKrew)
Wiking
nie wiem czy to z pazerności czy po prostu bieda zagląda im w oczy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 24  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty

(Krowa)
Wiking
Ani jedno ani drugie. To dla bezpieczenstwa, zeby wyeliminowac Polakow z ruchu drogowego. Polak, jak wiadomo, nie zaplaci i bedzie tylko szedl obok drogi. Tym to sposobem zmniejszy sie liczba wypadkow smiertelnych na tych drogach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -26  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Rzady komunistow na calym swiecie tak samo sie koncza...bankructwem. Czekamy na wyczerpanie sie srodkow z funduszu naftowego, potem hulaj dusza.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty

(Krowa)
Wiking
Ach.......jak ty na to czekasz Bardzo bys chcial zeby im sie nie powiodlo, prawda?
Obawiam sie ze jednak bedziesz jeszcze musial troche poczekac Jak na razie to gospodarka idzie w gore, demokracja dziala, zycie jest spokojne, z zarobkow da sie normalnie i jeszcze troszke zyc.
No ale ja wiem, tobie jest zle Zawisc cie zzera a z tym to nie jest latwo zyc. I czekasz ....... czekasz az im sie noga podwinie
Czekaj.........
Czekaj............. a moze sie doczekasz, a moze nie.
Tak to juz jest, tak po polsku. Marudzic trzeba ! I zamiast zrobic cos samemu, to lepiej jest czekac az innym sie nie powiedzie. I wtedy jest wielka radosc)))))))))) Zwyciestwo !!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
Krowa napisał:
Ach.......jak ty na to czekasz Bardzo bys chcial zeby im sie nie powiodlo, prawda?
Obawiam sie ze jednak bedziesz jeszcze musial troche poczekac Jak na razie to gospodarka idzie w gore, demokracja dziala, zycie jest spokojne, z zarobkow da sie normalnie i jeszcze troszke zyc.
No ale ja wiem, tobie jest zle Zawisc cie zzera a z tym to nie jest latwo zyc. I czekasz ....... czekasz az im sie noga podwinie
Czekaj.........
Czekaj............. a moze sie doczekasz, a moze nie.
Tak to juz jest, tak po polsku. Marudzic trzeba ! I zamiast zrobic cos samemu, to lepiej jest czekac az innym sie nie powiedzie. I wtedy jest wielka radosc)))))))))) Zwyciestwo !!!!!!


Ale dlaczego ma sie innym powiesc? Czyz nie lepiej delektowac sie porazka innych, niz wlasnym zwyciestwem?

Jedno mnie tylko zastanawia, dlaczego pracujacy tutaj w pocie czola i miesni polscy lepiejwiedzacy chcieliby, aby galaz na ktorej siedza sie zlamala?
To chyba przejaw ekstremalnego masochizmu. I obumarcia "muzgu"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty

(Krowa)
Wiking
No bo wtedy, jak ta galaz sie zlamie...........to beda mogli powiedziec:
Rozwalilismy Norwegie !
I to podniesie ich poczucie wlasnej wartosci
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Tomek123451
(Tomek123451)
Wiking
" Krowa

No bo wtedy, jak ta galaz sie zlamie...........to beda mogli powiedziec:
Rozwalilismy Norwegie !
I to podniesie ich poczucie wlasnej wartosci"


Norwegia sama się rozwala i to przez głupotę rządzących a Polacy to akurat ją w pocie czoła budują a Ci co wieszczą upadek to są zdrowo myślący a nie zachwyceni koronkami nieudacznicy, którzy sobie w Polsce nie poradzili.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty

(Krowa)
Wiking
Gratuluje 10-20 lat. Tak dokladnie sprecyzowana perspektywa upadku ekonomicznego Norwegi, rzeczywiscie swiadczy o tym ze przeprowadziles doglebna analize gospodarki tego kraju i masz podstawy do wnioskowania.
Imponujace jest rowniez to ze wiesz o tym kto bedzie rzadzil tutaj za 10-20 lat, jak i to ze ten kto bedzie rzadzil, bedzie glupi.
Tak wiec , ty sie ciesz ze Norwegia za 10-20 lat pojdzie z torbami i twoje marzenie sie spelni, a ja pozostane glupi i bede sie cieszyl zyciem ktore mam ............ teraz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok