Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Ranking ETSC: Norweskie i szwajcarskie drogi najbezpieczniejsze w Europie, Polska na szarym końcu - Norwegia

Czytali temat:
jan paweł M N Magda Lena boj fra oszlo Slaw xxx ja ja sweet man Hania mojanorwegia Łukasz Ch (394 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
ppp ppp
(ja543)
Wiking
bezpieczne to one sa gdyz sa dziurawe i szkoda zawieszenie tluc.nie tak dawno bylo zestawienie ,ze gorsze drogi w Europie ma tylko Albania.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Tomasz Lenartowicz
(Nieobecny)
Wiking
Wszelkie statystyki nie są w stanie oddać różnicy między kulturą jazdy w NO i PL. To jest mowa o dwóch różnych planetach. Problem że w PL postawienie radarów wywołuje dyskusję o ograniczaniu demokracji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
U mnie na wsi to i drogi odsniezaja. I asfaltuja. Kierowcy zwalniaja widzac znak ostrzegawczy (np.uwaga los ). I sa jacys takcy uwazajacy.

W Polsce natomiast samo pojawienie sie na chodniku dla przechodnia jest smiertelnie niebezpeczne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Jan Kowalski
(Fantomas)
Wiking
Ostatnio slyszalem w polskiej TV dyskusje, czy Policja ma, czy tez nie ma prawo do kontroli kierowcy na alkohol bez zadnego powodu!!! Byli tacy, ktorzy twierdzili, ze ta kontrola to lamanie podstawowych praw czlowieka. Pewno wedlug nich jazda po pijaku to przyklad swobod obywatelskich.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok