Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Pierwsza tura wyników rozliczeń ze Skatteetaten już 22 czerwca - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Pierwsza tura wyników rozliczeń ze Skatteetaten już 22 czerwca
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Boguslaw Piskorz
(Boguslaw_Piskorz)
Wiking
Dzień dobry. Dostałem dziś zwrot podatku przelewem na konto, ale wg informacji w dniu składania wniosku o zwrot, pracownica zapowiedziała, że dostanę tyle a tyle, a JESLI mi uznają druga klasę podatkową, to bedzie jeszcze pare tys. OK więcej. I wygląda mi na to, że nie wypłacono mi z tytułu drugiej klasy. a zlożyłem przez biuro rachunkowe wszystkie wymagane dokumenty. Czy jest praktykowane, że taki zwrot wypłaca się w dwóch transzach, czy nie uznano mi. Jeżeli to drugie, to co mogę zrobić? Pozdrawiam BP
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(kajolipa)
Wiking
Ja dopisuję w Dodatkowych informacjach 5.0 jedno zdanie i otrzymuję dodatkowo ok 6 tys koron ze względu na 2 klasę podatkową. Wypłacane jest w całości jeżeli nie otrzymałeś zrób korektę

Det søkes om skatteklasse 2, grunnen ektefelles inntekt under ½ G.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Boguslaw_Piskorz napisał:
Dzień dobry. Dostałem dziś zwrot podatku przelewem na konto, ale wg informacji w dniu składania wniosku o zwrot, pracownica zapowiedziała, że dostanę tyle a tyle, a JESLI mi uznają druga klasę podatkową, to bedzie jeszcze pare tys. OK więcej. I wygląda mi na to, że nie wypłacono mi z tytułu drugiej klasy. a zlożyłem przez biuro rachunkowe wszystkie wymagane dokumenty. Czy jest praktykowane, że taki zwrot wypłaca się w dwóch transzach, czy nie uznano mi. Jeżeli to drugie, to co mogę zrobić? Pozdrawiam BP

Zwrot podatku zawsze wypłacany jest jednorazowo. Konieczne jest sprawdzenie czy na Pana rozliczeniu została uwzględniona 2 klasa podatkowa. Niestety bardzo często urząd omija fakt, że klient o nią wnioskował i konieczne jest złożenie korekty podatkowej.

Więcej informacji: www.multinor.no/podatki/odwolania.html
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok