Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

,,Pomóżcie mi dostać się do domu!". Polka apeluje do Norwegiana - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu ,,Pomóżcie mi dostać się do domu!". Polka apeluje do Norwegiana
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Moder)
Wiking
A może p Anna będzie prowadziła restauracje, która nie przynosi zysków. Ma grono stałych klientów, lecz ich ilość nie wystarcza na to aby restauracja zarabiala na siebie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -52  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Jan Kowalski
(Fantomas)
Wiking
7 godzin do Wroclawia przec Kopenhage, alez to niewygody musi znosci pani Anna. Jeszcze lotnisko za daleko I placic za dojazd trzeba. Moze powinna sobie awionetke kupic albo wynajac samolot?
Rozpaskudzili sie ludziska jak nie wiem.
Ja pamietam nie tak odlegle czasy, kiedy najtanszy bilet do Polski byl przez Kopenhage I kosztowal ponad 4000 koron.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -44  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Solomun .
(Quad)
Wiking
po co przez kopenhage latac jak z Oslo terminal buss ma przjazd autobusem do sandefjord Torp w 1g 20 min,


ludzie potrafia sami sobie utrudniac,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -41  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(Piotr Nejmann)
Wiking
STEK BZDUR z Lillestrom do Gardemoen w niecałe 20 minut a tam połączenie Oslo Wrocław lata Norwegian . Tylko Polka Chytra i nie chce płacić za dość drogi bilet
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -54  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(Piotr Nejmann)
Wiking
A nawet jeśli nie ma połączenia NO TO JUŻ AKURAT URZEKNIE NORWEGIANA JEJ HISTORIA
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -57  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Eldur Sevarsson
(Eldur Sevarsson)
Wiking
I juz sie hejt wylewa wiadrami.
Nie musi mi sie podobac historia Pani Ani, ale nie upowaznia mnie to do jechania po niej.
Ludzie wiecej luzu a mnie zlosliwosci....
Jaki swiat bylby wtedy piekny........
Pozdrawiam i milego dnia wszystkim.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 87  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
ppp ppp
(ja543)
Wiking
a ja tak z innej "manki".co to moze byc za prawo ktore sie studiuje co 2 tygodnie??
to jakies gry i zabawy tak mozna studiowac.z prawem to takie studia nie maja nic wspolnego.skonczy pozniej takie pseudostudia i bedzie biadolic ,ze ma wyzsze ,a nie ma pracy i musi zasuwac w Norge jako kelnerka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -32  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
apisarewicz1
(apisarewicz1)
Wiking
Czasami jak czytam te wasze polskie komentarze to zastanawiam się czy wy nigdy nie spotkaliście się z problemem , który dotyczy naszej nacji. Nie mówię ,że nam Polakom musi wszystko zostać podane na tacy ale gdyby nasza zawistna Polska nacja odłożyła na chwilę swoje ego , zebrała się razem i dołączyła się do prośby koleżanki . Jako klienci linii lotniczych możemy dużo zdziałać razem . Ja też mam problem z połączeniem z Alesund do Wrocławia, gdzie muszę koczować 6 godzin na lotnisku do pierwszego pociągu. Przerobiłem już połączenie Alesund-Oslo-Kopenhaga-Wrocław itp. Latam średnio raz, dwa razy w miesiącu. Jest nas wielu a nie możemy wspólnie niczego załatwić bo na obczyźnie nam się szlachectwo zaściankowe i liberum veto włącza.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 49  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
X Y
(BladeRunner)
Wiking
Jak czytam komentarze takich jak apusarewicz to mi się śmiać chce. To przewoźnik robi badanie rynku i podejmuje decyzję czy będzie się mu to opłacać czy nie. Dywagacje i ubolewanie nad sknerowata panienka na pseudo-szkółce to dziecinada i żenada. Najlepsze, że taka beznadziejna historyjka trafia na takie portale jak ten .. aha, właśnie, u nas w kantynie nie podają schabowego, a ja tak lubię...może jak się skrzynie 5 osób to zaczna?! Pomożecie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -35  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok