Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

„Weź norweską flagę i pij dużo alkoholu”: jak obchodzić norweskie święta narodowe, kiedy jest się imigrantem - Norwegia

Czytali temat:
Mariusz Kucharski jan paweł Kuba Niewiarowski Zbigniew Karpinski Stanislaw Lisowski boj fra oszlo Krzysztof kacik Mateusz.Mojanorwegia Xxx Sowa i Przyjaciele Żaneta123 Lukasz Z KhabirMug (730 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
hekate_trivia
(hekate_trivia)
Wiking
A ja podczas odchodów w Telemarku widziałam dziewczynkę w stroju krakowskim, która dumnie szła ze swoją klasą i machała norweską flagą. Aż się miło zrobiło widząc jak rodzice podkreślili dla tych którzy powinni wiedzieć narodowość dziewczynki, a nikomu nie umniejszając świętowała ze wszystkimi jak należy
Co do artykułu to zgadzam się z nim, ja bym nie wzięła polskiej flagi na norweskie święto narodowe. To tak jakby u nas podczas święta konstytucji wyszli ludzie innych narodowości ze swoimi flagami... nie podobałoby mi się to.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 22  
Odpowiedz   Cytuj
638 Postów

(WilhelmTell82)
Wyjadacz
Wywieszanie polskiej flagi 17 maja jest co najmniej uznawane za prowokacje, i nie ma sie co potem dziwic,ze norwegowie zwracaja uwage.W Polsce tez widzicie inne flagi wywieszone 11 listopada? wiec po co prowokujecie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
197 Postów
Dupek Stary
(Kolega)
Stały Bywalec
Jednak polski burak pozostanie na zawsze burakiem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok