Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Będzie nowe prawo? Trygg Traffik chce alkolocków w każdym aucie. Policja jest „za” - Norwegia

Czytali temat:
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
85 Postów
marek jachimski
(markus)
Początkujący
wszystko ok ale jak auto uruchomi pasażer a nie kierowca to co dalej . ? kierowca bez problemu pojedzie po pijanemu no powiedzmy trochę po alkoholu ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
SENTEX napisał:
wystraczy dnia wczesniejszego napompowac balona a pozniej juz po pijanemu wyposcic na urzadzenie wprowadzcie jeszcze kamery w kazdym aucie ha ha
Co za pomysl z tym balonem. Tragedia! Ktos kto bedzie kombinowal z urzadzeniem powinien dozywotnio tracic uprawnienie, samochod, placic mandat adekwatny do zarobkow jak w Finlandi i jeszcze dostac dlugie miesiace prac spolecznych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
Ole_Nordmann napisał:
Chuck Norris napisał:
SENTEX napisał:
wystraczy dnia wczesniejszego napompowac balona a pozniej juz po pijanemu wyposcic na urzadzenie wprowadzcie jeszcze kamery w kazdym aucie ha ha
Co za pomysl z tym balonem. Tragedia! Ktos kto bedzie kombinowal z urzadzeniem powinien dozywotnio tracic uprawnienie, samochod, placic mandat adekwatny do zarobkow jak w Finlandi i jeszcze dostac dlugie miesiace prac spolecznych.


Chyba chuck nie masz prawka ze tak piszesz. Kazdy Polak kiedys jechal po pijaku a chodzby na porannym kacu. Jak jeszcze nie jechal to bedzie. Taki jest nasz narod, % mamy we krwi od dziada pradziada

Mam prawko a nawet kilka kategori. Tak jechalem raz w zyciu pijany i zatrzymala mnie policja. Ale tu nie chodzi juz o porannego kaca a o ludzi ktorzy robia to notorycznie. Ole a gdybys stracil bliska osobe przez takiego kierowce tez bys to tlumaczyl narodowa tradycja? Zgadzam sie ze browar to nic zlego i smialo mozna jechac ale dobrze wiesz ze ludzie przeginaja pale.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Stash Qu
(stashqo)
Wiking
Czy to ciąg dalszy prima aprilisowych żartów? Mam takie coś w ciężarówce, nie piję w ogóle a problem z odpaleniem jest co 2-3 raz, poza tym w życiu nie dam sobie zainstalować jakichś gratów w samochodzie, w dodatku na mój koszt. Widzę, że część osób przyklaskuje, nawet nie wiecie jak łatwo to badziewie oszukać, sprężone powietrze, balonik i jazda, każdy kto będzie chciał to pojedzie na gazie i nic go nie zatrzyma a na drogach będzie jeszcze gorzej bo policja ograniczy kontrole (no bo wszyscy mają alkolocki przecież). Takie rozwiązanie to nie rozwiązanie, tylko utrudni życie zwykłym kierowcom, zagraci samochody a poza tym nie wiem czy wiecie, ale zazwyczaj pół godziny po odpaleniu trzeba dmuchnąć jeszcze raz jeśli silnik zgaśnie, wyobraźcie sobie co będzie się działo jeśli komuś auto zgaśnie na środku skrzyżowania i będzie musiał całą procedurę przejść od nowa. No, ale skoro wytresowanym obywatelom to odpowiada, to proponuję jeszcze gps-a w tyłek żeby państwo dokładnie wiedziało gdzie i kiedy chodzimy i w ogóle będą szczęśliwi... cholerni faszyści.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok