Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

„Własny kraj chciał odebrać mu pracę‟: norweskie media o reelekcji Tuska na przewodniczącego Rady - Norwegia

1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
OHKarol111
(OHKarol111)
Wiking
Ja w moim 45letnim zyciu pierwszy raz widzialem, ze kraj nie popiera rodaka w byciu na tak dysponowanym stanowisku. Piekne swiadectwo daje polski rzad, na pewno po tym za granica kazdy bedzie mial szacunek do Polaka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
ppp ppp
(ja543)
Wiking
norweska lewacka prasa niech lepiej zajmie sie komentowaniem norweskich spraw.
a co do Tuska to wybitnie mu sie to stanowisko nie nalezy.powinien juz dawno za Amber Gold ,czy OFE beknac.Merkel prowadzi go na sznurku jak i zreszta caly eurokolchoz.Szydlo i Polska jest szykanowana w Brukseli przez nieudolnych europejskich politykow.nie jestem za PISem ale polityka Szydlo bardzo mi sie podoba.natomiast bulwersuje mnie to ,ze polskie media nalezace do Niemcow ciagle krytykuja kazde jej decyzje.zero obiektywizmu!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
Kinia3 napisał:
Przeciez popierali rodaka. Tusk jest Niemcem albo Zydem jak kto woli
27 chlopa w dupe se wchodzi znalazla sie tylko jedna kobieta z jajami.


Tylko, ze ten *popierany rodak* jest tak samo znany w EU parlamencie jak i w kraju. Tak samo mogli popierac Bolka albo Lolka tez rodacy a pewnie bardziej znani i na pewno z wiekszymi szansami niz ten sariusz-w.

Ok zgoda.
Tuska zna 5 z 27 reszta baranow poszla za stadem.
Posluchaj co powiedzial prezydent Francji, dlaczego Litwini zaglosowali za Tuskiem? Wielka Brytania...
To ma byc unia?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Chuck Norris napisał:
OHKarol111 napisał:
Ja w moim 45letnim zyciu pierwszy raz widzialem, ze kraj nie popiera rodaka w byciu na tak dysponowanym stanowisku. Piekne swiadectwo daje polski rzad, na pewno po tym za granica kazdy bedzie mial szacunek do Polaka.
Przeciez popierali rodaka. Tusk jest Niemcem albo Zydem jak kto woli
27 chlopa w dupe se wchodzi znalazla sie tylko jedna kobieta z jajami.


...kanal.e takie jak ty znajda sie wszędzie...
..warcholstwo i Liberum Veto nie zadziałało w UE...
...w PL było po prostu za dużo baranów przy urnach,które wybrały świni.
...a rydzyk owieczkom mąci we łbach,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Tusk, Merkel, Schultz to sa ludzie ktorzy powinni siedziec w kryminale a nie na urzedniczych stanowiskach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
ja543 napisał:
norweska lewacka prasa niech lepiej zajmie sie komentowaniem norweskich spraw.
a co do Tuska to wybitnie mu sie to stanowisko nie nalezy.powinien juz dawno za Amber Gold ,czy OFE beknac.Merkel prowadzi go na sznurku jak i zreszta caly eurokolchoz.Szydlo i Polska jest szykanowana w Brukseli przez nieudolnych europejskich politykow.nie jestem za PISem ale polityka Szydlo bardzo mi sie podoba.natomiast bulwersuje mnie to ,ze polskie media nalezace do Niemcow ciagle krytykuja kazde jej decyzje.zero obiektywizmu!!


jesteś głup. więc trudno ci zrozumiec mądrzejszych,to zrozumiałe...
...wyłącz radio maryja ,i publiczną...
...a zrozumiesz swoja głupot.
...dokonaj apostazy,wypisz sie z unii i jedż na kamczatke studiowac jęz. węgierski
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
70 Postów

(Krowa)
Początkujący
Ufffff da..........dobrze ze glupota nie boli Wyl bys !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jedyne co pissssss zrobil to to ze zebral wszystkie trzy wladze (wykonawcza, ustewodawcza i sadownicza) w jedne rece. To jest dyktatura. No ale ty jako Siwak tego nie rozumiesz Nie funkcjonujesz bez "wodza". Za malo inteligentny jestes. Jest ok.............Polska jest dla takich jak ty.tez
Nie szkodzi. Nie musisz 60% polakow jest na Twoim poziomie i to jest normalne.
To jest racja ze rzadzostal wybrany w demokratycznych wyborach. Problem w tym ze 60% idiotow w Polsce nie poszlo glosowac.
W normalnych krajach opozycja nie jest wrogiem, jest opozycja z ktora trzeba sie liczyc. W dyktaturze nie. Tam okresla sie ich jako wrogow. Mentalnosc malego hitlerka K. Tego tez nie rozumiesz, prawda? Nie przejmuj sie, nie jestes sam!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
Krowa napisał:
Ufffff da..........dobrze ze glupota nie boli Wyl bys !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jedyne co pissssss zrobil to to ze zebral wszystkie trzy wladze (wykonawcza, ustewodawcza i sadownicza) w jedne rece. To jest dyktatura. No ale ty jako Siwak tego nie rozumiesz Nie funkcjonujesz bez \"wodza\". Za malo inteligentny jestes. Jest ok.............Polska jest dla takich jak ty.tez
Nie szkodzi. Nie musisz 60% polakow jest na Twoim poziomie i to jest normalne.
To jest racja ze rzadzostal wybrany w demokratycznych wyborach. Problem w tym ze 60% idiotow w Polsce nie poszlo glosowac.
W normalnych krajach opozycja nie jest wrogiem, jest opozycja z ktora trzeba sie liczyc. W dyktaturze nie. Tam okresla sie ich jako wrogow. Mentalnosc malego hitlerka K. Tego tez nie rozumiesz, prawda? Nie przejmuj sie, nie jestes sam!

Komu zabrał? Czyżby było wcześniej w łapach żydo niemca? Tłumacz inteligencie teraz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
648 Postów
Jabin Hazo
(Jabin z Hazo)
Wyjadacz
"9 marca podczas szczytu Unii Europejskiej w Brukseli politycy najwyższych szczebli po raz drugi wybrali Donalda Tuska na przewodniczącego Rady Europejskiej. Na polskiego kandydata zagłosowało 27 z 28 państw".

To Donald I Pruski byl polskim kandydatem ?
Kiedy Polska go zglosila,bo chyba cos mi umknelo.
Tusk byl tak samo polskim kandydatem, jak polskie byly obozy koncentracyjne.

Własny kraj chciał odebrać mu pracę
Nie,nie, i tu tez jest blad; Niemcy glosowaly za Pruskim na stanowisku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok