Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Przez tort do serca. Polka ze Stavanger zachwyca niezwykłym talentem - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Przez tort do serca. Polka ze Stavanger zachwyca niezwykłym talentem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Jan Kowalski
(Fantomas)
Wiking
Wygladaj ladnie, ale sa niejadalne. Przerost formy nad trescia. Mialem niestety watpliwa przyjemnosc konsumowac takie cudo. Jak ktos uzywa slonego masla do ciast..... Cena, nawe jak na Norwegie, z kosmosu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -19  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(kubaperek@interia.pl)
Wiking
Jan Kowalski to, ze jadłeś tort tego typu w ktorym było maslo nie znaczy, ze kazdy je dodaje. Torty Marty nie maja w sobie ani grama masła. Są przede wszystkim przepyszne, piękne i warte swojej ceny. Polecam!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 17  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Jan Kowalski
(Fantomas)
Wiking
Kwestia gustu.
Tort bez masla??? To z czego krem jest?
Z margaryny???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -18  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Teresa Borek
(terbo)
Wiking
Jan Kowalski - produkty do zrobienia tortu w Norwegii też kosztują,a nakład pracy włożony w zrobienie takiego tortu musi skutkować odpowiednią ceną -i ty nie chciał byś pracować za 40 nok/godz. 6 godz pracy nad figurką np. -w Pl sama figurka w cukierni kosztuje 600zł!



Zgłoś wpis
Oceń wpis: 25  
Odpowiedz   Cytuj
274 Posty
jan paweł
(secondo)
Stały Bywalec
terbo napisał:
Jan Kowalski - produkty do zrobienia tortu w Norwegii też kosztują,a nakład pracy włożony w zrobienie takiego tortu musi skutkować odpowiednią ceną -i ty nie chciał byś pracować za 40 nok/godz. 6 godz pracy nad figurką np. -w Pl sama figurka w cukierni kosztuje 600









Zgodze sie odnosnie ceny.Ale umowmy sie,czy chcemy ten tort oprawic w ramke,czy zjesc.Generalnie dzieci wola zjesc-wyglad ma dla nich sprawe drugorzedna.Wyglad jest bardziej uzupelnieniem jakichs niespelnionych ambicji mamy.Znam z autopsji.Torty byly piekne,ale 2/3 ladowalo w koszu...Satysfakcja dzieci?Prezenty musialy nadrabiac..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -14  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(kubaperek@interia.pl)
Wiking
Jan Kowalski, bardzo mi przykro, ze jadłeś tylko te PRL-owskie torty, ktore w swoim składzie miały kilogramy margaryny. Torty Marty maja kremy na bazie bitej śmietany. Lekkie, rozpływajace się w ustach.
Teresa Borek ujęłaś to najlepiej jak tylko się da, brawo!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
Sylwia Kosinska
(sylwusssska)
Wiking
Ludziom za przeproszeniem z zazdrości dupe ściska.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 31  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Jan Kowalski
(Fantomas)
Wiking
Bo jadalne to one specjalnie nie sa. One sa do ogladania. Mielem pare razy okazje je jesc i nie zachwycaly - na dokladki sie nikt nie chcial lapac. Rozplywaja sie w ustacjh szczegolnie barwniki. Jak ktos chce placic to niech placi. Dlaczego 2/3 ladowalo w koszu? Bo nikt nie chacial tego jesc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -21  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marta Boguszewska
(MartaBoguszewska)
Wiking
Hej. Właśnie przeczytałam komentarze pod artykułem i postanowiłam, że założę konto na MN w celu sprostowania. Osoby, które w okropny sposób komentują smak czy cene tortów, nigdy u mnie torta nie zamawiały. Jest to bardzo krzywdzące tymbardziej, że w swoich tortach smak i wygląd stawiam na tym samym miejscu. A już napewno nigdy nie używałam masła czy margaryny do przełożenia tortu. Totalne bzdury. Zresztą gdyby moje torty nie były smaczne to raczej nie miałabym tylu pozytywnych opini na ich temat na moim fanpage. Pod każdym tortem można przeczytać pozytywne komentarze od osób, które rzeczywiscie je zamawiały. Nie wiem jaki cel mają osoby, które szerzą tutaj hejt, ale radziłabym zastanowić się dwa razy zanim coś się napiszę. A z pretensjami udać się do osób, które przygotowywały dla Panów tort, a nie wrzucać wszystkich do jednego worka. Zdaję sobie sprawę, że nie każdy robi smaczne torty, ale proszę mnie nie wrzucać do tego samego wora nie próbując nawet tortu. Za miłe komentarze serdecznie dziękuję
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 40  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok