Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

W norweskim więzieniu zabito pedofila. Morderca polskiego pochodzenia? - Norwegia

Czytali temat:
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu W norweskim więzieniu zabito pedofila. Morderca polskiego pochodzenia?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1610 Postów
Maniak
pewnie kolega "z pod celi "
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
dark70 Zalewski
(dark70)
Nowicjusz
No w wiezieniach takie rzeczy sie zdazaja..nie koniecznie mialo to podloze zemsty za pedofilie..przy pomne ze Norwedzy sa narodem najbardziej obytym spolecznie z takimi tematami jak kazirodztwo i pedofilia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty
krzysztof kowal
(krzychu39)
Nowicjusz
Zabić kogoś to rzecz straszna i ciężka do wyobrażenia dla każdego człowieka. Ale każdy kto jest rodzicem i kocha swoje dziecko z całego serca, to na samą myśl ze coś złego miało by spotkać pociechę ze strony pedofila to wielu mogło by zabić. Kiedyś był już tutaj temat że jakaś grupa pedryli chciała nagrywać gwałt na niemowlaku. Ktoś kto ma takie fantazje nie zasługuje aby żyć. Możecie mnie za to krytykować ale zdania nie zmienię.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 22  
Odpowiedz   Cytuj
1610 Postów
Maniak
krzychu39 napisał:
Zabić kogoś to rzecz straszna i ciężka do wyobrażenia dla każdego człowieka. Ale każdy kto jest rodzicem i kocha swoje dziecko z całego serca, to na samą myśl ze coś złego miało by spotkać pociechę ze strony pedofila to wielu mogło by zabić. Kiedyś był już tutaj temat że jakaś grupa pedryli chciała nagrywać gwałt na niemowlaku. Ktoś kto ma takie fantazje nie zasługuje aby żyć. Możecie mnie za to krytykować ale zdania nie zmienię.ciąć i solić...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Brajan Cebula
(JanuszKielbasa)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
Jan Kowalski
(German)
Nowicjusz
Ten kto to zrobił jest idiotą. Dlaczego? Bo odsiedzi za tego zabitego min 10 lat. W NO można dostać maksymalnie 21lat. Więc ktoś już za coś siedział a teraz jeszcze to sobie wydłuży, bo dożywocia nie ma. Chyba ten ktoś lubi siedzieć w więzieniu, może poza nim nie daje sobie rady.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
German napisał:
Ten kto to zrobił jest idiotą. Dlaczego? Bo odsiedzi za tego zabitego min 10 lat. W NO można dostać maksymalnie 21lat. Więc ktoś już za coś siedział a teraz jeszcze to sobie wydłuży, bo dożywocia nie ma. Chyba ten ktoś lubi siedzieć w więzieniu, może poza nim nie daje sobie rady. Prawdopodobnie ofiara pedofila padlo 40 osob. Zmienial tozsamosc 7 krotnie. Jestem pewien ze po wyjsciu z wiezienia molestowal by dalej a wiec to Polsko-Norweski Bohater Raz a pozadnie rozwiazal problem pedofili
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
277 Postów
M N
(MareckiMarecki)
Stały Bywalec
Chuck Norris napisał:
German napisał:
Ten kto to zrobił jest idiotą. Dlaczego? Bo odsiedzi za tego zabitego min 10 lat. W NO można dostać maksymalnie 21lat. Więc ktoś już za coś siedział a teraz jeszcze to sobie wydłuży, bo dożywocia nie ma. Chyba ten ktoś lubi siedzieć w więzieniu, może poza nim nie daje sobie rady. Prawdopodobnie ofiara pedofila padlo 40 osob. Zmienial tozsamosc 7 krotnie. Jestem pewien ze po wyjsciu z wiezienia molestowal by dalej a wiec to Polsko-Norweski Bohater Raz a pozadnie rozwiazal problem pedofili


Zabójstwo to nie kara , pedofil już nic nie czuje . Mógł go zostawić przy życiu i go tylko wykastrować .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
krzysztof ignaszak
(kaliszanin)
Wiking
brawo jestem dumny ze jestem Plakiem. Kara smierci powinna byc tez za aborcje !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok