Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

TOP 10 darmowych atrakcji w Oslo – zaplanuj zwiedzanie już teraz - Norwegia

Czytali temat:
MAREK SZELAG czesio. oj tam nazwisko... Jan Maryjan boj fra oszlo ania721 Ole_Nordmann Patryk Anie podam Wiking Maszk Mirosław Tyl (734 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu TOP 10 darmowych atrakcji w Oslo – zaplanuj zwiedzanie już teraz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
MAREK SZELAG
(djmaro)
Wiking
Oslo’s Rådhus co roku odbywa się wręczenie nagrody Nobla? (Tak, tak, Alfred Nobel był Norwegiem!) !!!!!!! . Hanno , popraw swoją radosną twórczość bo Alfred Nobel był szwedzkim przemysłowcem między innymi wynalazcą dynamitu z którego dochód przeznaczył na tą nagrodę .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Andziulina Andziulina
(andziulina)
Wiking
Pokojową Nagrodę Nobla wręczają właśnie w Norwegii w Ratuszu od 1990 roku. Zgodnie z wolą fundatora laureaci nagrody wybierani są przez pięcioosobowy Norweski Komitet Noblowski, którego członkowie są powoływani przez Storting- źródło Wikipedia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Andziulina Andziulina
(andziulina)
Wiking
Ale był Szwedem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
MAREK SZELAG
(djmaro)
Wiking
Andziulina chodziło mi tylko o błędnie podaną narodowość ! , szkoda że załapałaś to dopiero za drugim razem . Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Andziulina Andziulina
(andziulina)
Wiking
Załapałam , załapałam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok