Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Gucio ze skośnymi oczami. Historia Magdy i jej synka - Norwegia

Czytali temat:
czesio. oj tam nazwisko... Agata Dymna Paweł P K MN Wieslaw Ozog Ewa Adam boj fra oszlo Krzysztof Eter (729 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Gucio ze skośnymi oczami. Wyjątkowa historia Magdy i jej synka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Marzena K
(majka2101)
Wiking
Pełen podziw dla rodziców i że mają tyle wsparcia. Może faktycznie kiedy dziecko przyjdzie na świat to państwo norweskie udziela sporej pomocy. Natomiast w ciąży do pewnego okresu nie ma żadnej pomocy. Jestem obecnie po 4 poronieniach i za każdym razem odsyłana byłam z kwitkiem. Od rodzinnego na pogotowie. Zero pomocy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 16  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
Jan Kowalski
(German)
Nowicjusz
Bo germanie i protestanci to pragmatycy, lepiej że się nie urodziło bo pewnie mogło by być upośledzone, a po co społeczeństwu obciążenie. Niestety nie można liczyć na ich uczuciowość.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
No wlasnie. Uposledzone dziecko nie zarobi na ich socjal, trzeba usunac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
zaskar bygg
(zaskarbygg)
Wiking
moja znajoma z oslo tez miala 2 dzieci zdrowych i 3 chore zapewniali ze wszystko ok, a po porodzie spytali sie w czym problem???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok