Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Norwegowie będą walczyć ze smogiem w Krakowie. ,,Trzeba zmieniać przyzwyczajenia Polaków" - Norwegia

Czytali temat:
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Norwegowie maja inny model funkcjonowania panstwa. Tani prad, energia z wody. Tania woda, jest jej w nadmiarze. Wysoka akcyza powoduje upowszechnienie sie samochodow elektrycznych. Wysokie koszty placy powoduja wieksza automatyzacje przemyslu. Domy lepiej docieplone, wyposazone w pompy ciepla i solary. Caly czas inwestuja w nowa technologie. W Polsce o samochodach elektrycznych nikt nawet nie slyszal, ogrzewanie oparte na weglu i postepu zadnego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 20  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
KGT KGT
(KGT)
Wiking
Norkownia to jedna duża wioska ...mieszkańców tyle w całym kraju co w jednym dużym Europejskim mieście ...a rdzennych , białych norków to jeszcze mniej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
638 Postów

(WilhelmTell82)
Wyjadacz
KGT napisał:
Norkownia to jedna duża wioska ...mieszkańców tyle w całym kraju co w jednym dużym Europejskim mieście ...a rdzennych , białych norków to jeszcze mniej
Proste nasuwa sie pytanie,to co tutaj robisz?wracaj do kraju pelno groszy bedziesz mial w kieszeniach i gratis smog do wdychania.Ten kraj jak malo ktory dba o swoich obywateli,jak Putin spusci bombki na twoja wioske to nawet schronu Ci polska nie udzieli,tutaj spoleczenstwo moze liczyc w tej kwestii na panstwo...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
WilhelmTell82 napisał:
KGT napisał:
Norkownia to jedna duża wioska ...mieszkańców tyle w całym kraju co w jednym dużym Europejskim mieście ...a rdzennych , białych norków to jeszcze mniej
Proste nasuwa sie pytanie,to co tutaj robisz?wracaj do kraju pelno groszy bedziesz mial w kieszeniach i gratis smog do wdychania.Ten kraj jak malo ktory dba o swoich obywateli,jak Putin spusci bombki na twoja wioske to nawet schronu Ci polska nie udzieli,tutaj spoleczenstwo moze liczyc w tej kwestii na panstwo...

Za co Wy tak kochacie ta Norwegie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Eldur Sevarsson
(Eldur Sevarsson)
Wiking
Ja moze nie kocham, ale jestem wdzieczny ze moge tutaj pracowac i zyc na lepszym poziomie niz w swoim ojczystym kraju.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
Eldur Sevarsson napisał:
Ja moze nie kocham, ale jestem wdzieczny ze moge tutaj pracowac i zyc na lepszym poziomie niz w swoim ojczystym kraju.
A dlaczego nie mozesz zyc i pracowac w ojczystym kraju na poziomie? Co jest powodem? Ja rozumiem ze tu jest latwiej ale czy to wystarczajacy argument?
Czujesz sie tu dobrze? Czujesz ze to Twoj nowy dom?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Eldur Sevarsson
(Eldur Sevarsson)
Wiking
Po 18 latach to jest juz moj dom
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok