Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

„Szybko przyszło, szybko poszło”: we wtorek wprowadzono i... odwołano zakaz Diesli w Oslo - Norwegia

Czytali temat:
MAREK SZELAG Ola P Jan Kowalski K MN Ewa Adam boj fra oszlo Slaw xxx ja ja konto Zablokowane Ja Gabriel Ole_Nordmann tomso Zalewski Niepoprawny (404 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
PIG DRIVER
(PIG)
Wiking
a w taki sposób skończyły sie dla nich petrodolary
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
Niepoprawny
(Niepoprawny)
Wiking
123F napisał:
a w taki sposób skończyły sie dla nich petrodolary
Wydobycie ropy i jej pochodnych w Norweskim systemie gospodarczym, to jedynie jeden z wielu komponentów, bardziej przejaskrawiony niż był lub jest w rzeczywistości.
Bardziej stosowany jako swoista "zasłona dymna" dla innych cenniejszych acz nie zawsze medialnych produktów eksportowych w których Norwegia jest bezsprzecznym liderem.
Jak chociażby produkcja i eksport deuteru.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
PIG DRIVER
(PIG)
Wiking
ryby i aluminium tez już było jako zloty sodek na kryzys
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
napisał:
123F napisał:
a w taki sposób skończyły sie dla nich petrodolary
Wydobycie ropy i jej pochodnych w Norweskim systemie gospodarczym, to jedynie jeden z wielu komponentów, bardziej przejaskrawiony niż był lub jest w rzeczywistości.
Bardziej stosowany jako swoista "zasłona dymna" dla innych cenniejszych acz nie zawsze medialnych produktów eksportowych w których Norwegia jest bezsprzecznym liderem.
Jak chociażby produkcja i eksport deuteru.


deuter..a ty w ogóle ćwoku wiesz co to jest i do czego to było potrzebne?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
114 Posty

(maverik)
Początkujący
Polecam zadowi norweskiemu przejscie na bardziej ECO transport tak jak na zdjeciu .....



www.mojanorwegia.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok