Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Powrót do Polski: co z norweskim zasiłkiem? - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Powrót do Polski: co z norweskim zasiłkiem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(stefanmichalik)
Wiking
Witam. Mam pytanie? Pracowałem w Norwegii od 01.12.2015r. do 30.0302016r. Przyznano mi rodzinne na dziecko oraz dodatek opiekuńczy na dziecko wieku 1-2 lat. Po zakończeniu pobytu w Norwegii z dniem 30 marca wysłałem pismo pocztą o zakończeniu pracy oraz pobytu. Ale zasiłki dalej mi przychodzą tz. dodatek opiekuńczy mi się skończył bo dziecko już ukończyło 2 lat a rodzinne dalej mi przesyłają. Co w związku z tym mam zrobić? I jakie mogą być tego konsekwencje? Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Tomasz Tomasz
(tiltomek)
Wiking
Na bank bedziesz musiał zwrócić świadczenia za okres w którym nie pracowałeś. Mój znajomy tak miał i przyszło mu do oddania prawie 30 tys koron. Bo myślał,że przejdzie mu to bez echa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów

(marecki4)
Wiking
Tomasz Tomasz jeśli ktos nie pracuje to dlaczego ma oddać pieniądze. ja od czasu do czasu jeżdżę do polski i zaznaczam to w meldekort, nav za to mi nie płaci- i wtedy też nie pracuję- I co później niby kase mam oddać??? chyba się coś pomyliłeś
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok