Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Koniec „turystyki dentystycznej”? Norwescy lekarze chcą ograniczyć zagraniczne wyjazdy na leczenie - Norwegia

1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Jan Kowalski
(Fantomas) Online
Wiking
Norwescy dentysci juz wpadli na pomysl maksymalizacji zyskow. Przy robieniu protez i mostkow robia odlew w Norwegii, wysylaja go do Polski, ,mostek wraca i jes toferowany w Norwegii jako lokalne dzielo. O tym sie jakos norwescy dentysci nie zajakna, a to powszechna praktyka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 24  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
Maciej xXx
(buszujacy_w_brzoskwiniach)
Wiking
Większość stomatologów wysyła prace do Chin, tam jest taniej pomimo kosztów wysyłki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
108 Postów
EWA J
(ewunia200)
Początkujący
faktycznie,a naukę pobierają miedzy innymi na polskich uczelniach,praktykują również u nas jako stypendyści...o czym mowa..aparat ortodontyczny kosztuje tutaj średnio !!..30 tys .w zaściankowej ich zdaniem Polsce ok 3-4 i jest najwyższej klasy.Hipokryzja poparta zwykłą ludzka chciwością ,nic więcej.Na Stavanger aftenbladet właśnie jest artykuł o cenach z kosmosu za usługi dentystyczne...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Jan Kowalski
(Fantomas) Online
Wiking
Najlepszy byl pewien norweski dentysta polskiego pochodzenia, ktory skonczyl studia w Polsce, a w Norwegii twierdzil, ze polscy dentysci sa do bani.
Myslalem, ze gosc bedize dobry w awaryjnych sytuacjach, ale neistety mylilem sie. Byl bardzo arogancki i przemadrzaly.
Teraz chodze do norweskiej dentystki, ktora wie i rozumie o co chodzi, ze ma mi doprowadzic zab do takiego stanu, zeby dalo sie doczekac do wyjazdu do Polski. Nic nie komentuje, sama sie pyta o ceny i wszystko rozumie.
Od polskich lekarzy i dentystow najlepiej sie trzymac w Norge z daleka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
P.ness
(P.ness)
Wiking
Mi lekarz rodzinny, Norweg który studiował w Polsce powiedział że jak chce leczyć zęby to tylko za granicą i może mi dać namiary na klinikę we Wrocławiu, dużo lepsza jakość usług i taniej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
ppp ppp
(ja543)
Wiking
a czym sie rozni polski dentysta/lekarz w Norwegii od polskiego dentysty/lekarza w Polsce?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
GregIX
(GregIX)
Wiking
Prosze wszyscy w Europie moga blokowac ustawami coś co zagraza gospodarce ich panstw tylko nie Polska i Polacy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok