Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

Gaz, łososie, kalosze Mette-Marit. Co polski prezydent przywiózł z wizyty w norweskim królestwie? - Norwegia

Czytali temat:
Agata Dymna Agnieszka MN Marcin D. boj fra oszlo Joanna Moja Norwegia Cortez1 N Anja1 Kamila21 (584 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Roman Kowal
(RomanKowal)
Wiking
kto to pisal ten artykul o PAD i" lamaniem demokracji " bardzo prosze o wyprostowanie tego klamstwa Polska Demokracja ma sie bardzo dobrze a jezeli jest lamana to tylko przez totalna opozycje i ludzi oderwanych od koryt ! wy tez szczujecie ! Tak wlasnie jakis Polak z Norwegii z KODu podsumowal wizyte Polskiego PREZYDENTA w Norwegii WSTYD WSTYD WSTYD wlasnie usuwam konto z naszej norwegii !!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 21  
Odpowiedz   Cytuj
420 Postów

(optymysta)
Wyjadacz
Polaki wieta, ze istnieje cos takiego jak odmienny punkt widzenia? Rzeczywistosc to nie dolar z niemoralnej propozycji i tylko ciemniak widzi swiat jednowymiarowo. To ze inne ludzie majo wlasne zdanie na dany temat i choc jest ono biegunowo rozne od waszego, nie oznacza, ze nie maja racji.

Warto w prawicowy leb wdrukowac sobie takie zdanie: A co jesli sie myle?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -15  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(An.dżej)
Wiking
Oczywiście lewactwo nie myli się nigdy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 16  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
An.dżej napisał:
Oczywiście lewactwo nie myli się nigdy?
------
Wiele bym dal, zeby dowiedziec sie w jaki sposob taki bezdenny pisowski lom jak ty zdolal przemiescic swoj odrazajacy zapewne korpus (bezzebny, smierdzacy, w bialych skarpetach, z krzyzusiem na krotkiej szyi) i dudniacy pustka czerep z jakiejs zapitej i zabitej wsi z Polski B do pieknej Norwegii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -25  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(An.dżej)
Wiking
Heart ależ ja z chęcią się z tobą spotkam i wytłumaczę jak tu dotarłem, w czym problem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
An.dżej napisał:
Heart ależ ja z chęcią się z tobą spotkam i wytłumaczę jak tu dotarłem, w czym problem?
-----
Nie bywam w noclegowniach ani w podpiwniczeniach. I najwazniejsze - nie mam mam maski gazowej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -13  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok