Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Barnevernet chciało odebrać mi dziecko. Uciekłam”. Historia Iwony, która opuściła Norwegię, by chronić córkę - Norwegia

1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Bergenka
(Bergenka)
Wiking
Co to znaczy, że BV upatrzyło sobie dziecko? Można prosić o więcej informacji?
Strasznie chaotyczny ten artykuł i ogólnikowy?
Jaki cel ma ten artykuł? Informacyjny nie, bo nic z niego nie wiadomo i nie da się niczego dowiedzieć o tej instytucji. Jakie jest przesłanie tego artykułu? Pakować się i uciekać? Jeżeli ostrzegacie przed BV to piszcie rzetelnie co i jak się stało, jak działa ta instytucja, jakie są procedury i przede wszystkim dokładne opisywać wszystkie okoliczności kiedy ta instytucja podejmuje kroki w kierunku dziecka.

Pytanie do redakcji MN: Dlaczego Wy tak uwielbiacie zastraszać ludzi? To jest dziennikarstwo? Może szanowna redakcja mi odpowie jaki cel ma ten artykuł w takiej formie? Z treści kompletnie nic nie wynika, zero konkretów a jedynie przekaz: Uciekać z Norwegii.
Możecie podać coś więcej o tej kuzynce i znajomych? Co się wydarzyło, że wyjechali z Norwegii? To trochę mało faktów, na podstawie, których wszyscy polscy rodzice mają się pakować i uciekać. No bo tak to roz
umiem.
Napiszcie dokładnie i szczerze jak to było, uczciwie od początku do końca.
Nie bronię tu BV żeby nie było tylko uważam, że ta tematyka wymaga rzetelności a nie sensacji. Tylko rzetelna informacja może pomóc ludziom.
A co jeżeli ktoś pod wpływem takiego artykułu wyjedzie z Norwegii do niczego i rzuci wszystko ze strachu tylko dlatego, że go nastraszyliście? Weźmiecie odpowiedzialność za taka rodzinę. która straci wszystko? Wiecie jak czuje się matka, która boi się o dziecko? Opiszcie od A do Z jak było a wnioski zostawcie czytelnikom.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
360 Postów

(KonkoN)
Stały Bywalec
jeśli portal upada to jakoś dyskusję trzeba ożywić ... może "Fakt" przejął portal i za jakiś czas będą artykuły: "Farba atakuje mnie w nocy" ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Jan Kowalski
(Fantomas)
Wiking
Ten artykul mocno podejzany i slusznie chyba zniknal z portalu.
"Zaznaczę, że w tym samym okresie, zaledwie tygodnia, ta sama sytuacja spotkała mnie, moją kuzynkę, jej sąsiadów oraz znajomych, których córka chodzi do tej samej szkoły, co moje dziecko. Wszyscy są Polakami i wszyscy w ciągu doby opuścili Norwegię z powodu podejrzeń o złe wychowanie dzieci."
To prawdziwa inwazja BV na polskie rodziny. ! Juz w to wierze. Chyba, ze to byla dobrze rozpoznana patologia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(Krowa)
Stały Bywalec
Ja to mysle ze to bardzo dobrze ze ta pani wyjechala. Oby takich wiecej
Dla informacji podam ze to o czym artykul pisze to prawda i tylko prawda. Celem panstwa norweskiego jest zabrac dzieci wszystkim Polakom. To ze wzgledu na wrodzona inteligencje polskich dzieci, ktore dziedzicza to z dziada pradziada. To jest jedyna szansa na przetrwanie tego kraju.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
.."Polowanie na polskie rodziny" - kiedys polowano na czarownice, teraz na polskie dzieci i polskie rodziny.
Mnie to wcale nie dziwi. Wszak potomkowie vikingow sa narodem lubiacym polowania. Z braku grubego zwierza i drobne dzieci sa dobre.

I czyja to wina? Czy kazdy polak musi chwalic sie swoja wyjatkowoscia? Swoja genetyczna wyzszoscia nad idiotycznymi skalniakami? Coz- co siejesz to zbierasz.

Fama sie niedlugo rozniesie na cala Europe i inne zdegenerowane kraje tez beda chcialy pobrac ten niewiarygodnie doskonaly material genetyczny.

Matki i ojcowie - nie dawajcie sie. Wracajcie na ojczyzny lono i chroncie swoje geny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Jan Kowalski
(Fantomas)
Wiking
Nie zrozumialas ironi w wypowiedzi Krowy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
420 Postów

(optymysta)
Wyjadacz
HotLips napisał:
.."Polowanie na polskie rodziny" - kiedys polowano na czarownice, teraz na polskie dzieci i polskie rodziny.
Mnie to wcale nie dziwi. Wszak potomkowie vikingow sa narodem lubiacym polowania. Z braku grubego zwierza i drobne dzieci sa dobre.

I czyja to wina? Czy kazdy polak musi chwalic sie swoja wyjatkowoscia? Swoja genetyczna wyzszoscia nad idiotycznymi skalniakami? Coz- co siejesz to zbierasz.

Fama sie niedlugo rozniesie na cala Europe i inne zdegenerowane kraje tez beda chcialy pobrac ten niewiarygodnie doskonaly material genetyczny.

Matki i ojcowie - nie dawajcie sie. Wracajcie na ojczyzny lono i chroncie swoje geny.


Jugendamt juz sie poznal i brac zaczyna, ino patrzec jak inne bedom braly tych najlepszych - sol ziemi. Angliki juz sie zwiedzialy to ponoc 100 odebraly. A ta ich zbrodnicza organizacja zwie sie Social Services. Wystarczy spojrzec na akronim SS - by wiedziec o co w tym chodzi!! Obudzta sie polaki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
420 Postów

(optymysta)
Wyjadacz
Fantomas napisał:
Nie zrozumialas ironi w wypowiedzi Krowy?

Nie zrozumiala? Hmmm. A wysta kumie zrozumieli?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok