Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Udusił się dymem z grilla. Zabiła go własna żona - Norwegia

Czytali temat:
czesio. oj tam nazwisko... Anna Bak VIOLA72 KEJA Ewa Adam Stanislaw Lisowski boj fra oszlo mateusz911 Cortez1 N Polski_magister (499 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Udusił się dymem z grilla. Zabiła go własna żona
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Black Angel
(Black Angel)
Wiking
Czemu nie dziwią mnie takie informacje?Mam okazję znać wiele kobiet tej nacji.Dla mnie jest to zwykłe sprzedawanie się za pieniądze,żeby nie nazwać tego bardziej dosadnie.Są to zwykle młode dziewczyny "łapiące"byle kogo,nieważne młody stary ważne aby Norweg.Jakoś tam ustawią się tutaj i sprowadzają następnie swoje siostry,kuzynki,przyjaciółki czy inne koleżanki.Stary Norweg zadowolony,bo może pochwalić się młodą "żonką"a ona bo może pokazać rodzinie na Filipinach jak to wspaniale jej się tu powodzi.Jednak nie jest im tak wspaniale tutaj-nie dostają od razu prawa pobytu,więc każda z nich chcąc bardziej uzależnić faceta-stara się za wszelką cenę urodzić mu dziecko,z czym czasem bywa ciężko,gdyż on wiekowy bywa.Ja już pomijam fakt,że do pracy jakiejkolwiek to te kobiety raczej nie palą się.Ciągle są albo zmęczone,albo chore,albo jakaś inna wymówka.Z ich punktualnością jest tak samo,rzadko kiedy są w pracy na czas,za to pracę często kończą przed czasem(znaczy się wychodzą z pracy).Nie chcę uogólniać,ale w większości przypadków takie filipinki są,a proszę mi uwierzyć poznałam ich bardzo wiele.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 26  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
ela kowal
(elakowal)
Nowicjusz
Jak bys byla taka Tajka tez bys sie sprzedala, to nie Twoja zasluga ze urodzilas sie polka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
69 Postów

(obibok)
Początkujący
to w tej tajlandii az taka bieda ze mlode dupy musza ze starymi grzybami sie hajtac?
co to za zycie , wolalbym biednie niz z jakas stara raszpla dla kasy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok