Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

„Nie zgadzamy się na takie traktowanie!” Polki w Norwegii przeciwko zmianom w ustawie aborcyjnej - Norwegia

1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
MB MB
(Oshin)
Wiking
Czy organizatorki czytały projekt ustawy? - z tego co piszą to chyba nie albo ktoś im nie wytłumaczył po "chłopsku" lub "łopatologicznie" co tam jest napisane. Pytanie karzemy kata czy ofiarę? Czemu winne jest dziecko? Czy ktoś chciałby usłyszeć wyrok skazujący go na śmierć za czyjeś przestępstwo bez możliwości obrony? Aborcja nie wymaże gwałtu - to tak nie działa. Jeżeli karą za gwałt byłaby kastracja - to gwałciciel zastanowiłby się - czy warto? Dziecko będzie przypominało o gwałcie? - istnieje coś takiego jak okno życia. I mądre wypowiedzi w stylu - moje ciało moja sprawa - są naprawdę słabe - kiedy będziecie miały rodzinę i wasz mąż, dziecko powie wam - nie widzę sensu życia zabiję się moje ciało moja sprawa - to pozwolicie na to? - nie. Szkoda że te zbiegowisko już było - z chęcią porozmawiałbym na ten temat.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
MB MB
(Oshin)
Wiking
Prosiłbym o komentarz a nie łapkę w dół - czyżby komuś brakowało odwagi?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
277 Postów
M N
(MareckiMarecki)
Stały Bywalec
Oshin napisał:
Prosiłbym o komentarz a nie łapkę w dół - czyżby komuś brakowało odwagi?

Nie myl dziecka z plemnikiem .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Tomcio77)
Wiking
Bardzo dobrze napisane... Aborcja małej niewinnej istoty niczego nie zmieni...bo wspomnienia w głowie pozostaną na zawsze. Jeszcze według mnie dojdzie dodatkowo zabicie dziecka...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
277 Postów
M N
(MareckiMarecki)
Stały Bywalec
Oshin napisał:
Czy organizatorki czytały projekt ustawy? - z tego co piszą to chyba nie albo ktoś im nie wytłumaczył po "chłopsku" lub "łopatologicznie" co tam jest napisane. Pytanie karzemy kata czy ofiarę? Czemu winne jest dziecko? Czy ktoś chciałby usłyszeć wyrok skazujący go na śmierć za czyjeś przestępstwo bez możliwości obrony? Aborcja nie wymaże gwałtu - to tak nie działa. Jeżeli karą za gwałt byłaby kastracja - to gwałciciel zastanowiłby się - czy warto? Dziecko będzie przypominało o gwałcie? - istnieje coś takiego jak okno życia. I mądre wypowiedzi w stylu - moje ciało moja sprawa - są naprawdę słabe - kiedy będziecie miały rodzinę i wasz mąż, dziecko powie wam - nie widzę sensu życia zabiję się moje ciało moja sprawa - to pozwolicie na to? - nie. Szkoda że te zbiegowisko już było - z chęcią porozmawiałbym na ten temat.

A może ty nie doszły ksiądz jesteś że ci tak zależy na tych opuszczonych chorych dzieciach , pewnie chciałbyś zająć się takim dzieckiem .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
marcin sarnecki
(marcinnorge)
Wiking
Noi doczekalismy sie sredniowiecza.Za chwile bedzie palenie na stosie kobiet,lub kamieniowanie...Brawo dla tych co glosowali na PIS!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
100 Postów
ja ja
(szefno)
Początkujący
Mam pytanie do moderatowrow, ktory punkt regulaminu naruszylem ze usuneliscie moj post?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Anja1
(Anja1)
Wiking
Wiesz masz rację ,że za gwałt powinna być kastracja tylko... pomyśl ile księży byłoby wtedy skazanych a ci najbardziej wrzeszczą o całkowitym zakazie.Druga sprawa dlaczego mam rodzić dziecko którego ja nie chce- to z gwałtu ,nie masz pojęcia jaka to trauma .Pewnie napiszesz znowu o oknach życia ,kto je prowadzi? jak się nie myle zakonnice (czyli znowu kościół) domy dziecka są przepełnione dziećmi.Trzeci punkt dzieci upośledzone.Dlaczego mam takie dziecko urodzić ,skazać je na mękę gdzie ono i tak umrze .Nie wspomnę o tym jak państwo pomaga takim rodzicom .Mam prawo decydować .I proszę nie traktuj zarodka jak człowieka ,nie ogladaj zdjęć które pokazują wielcy obrońcy życia ,to bzdura .Zresztą ich rola polega tylko na krzykach .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Anja1
(Anja1)
Wiking


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok