Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

600 tys. koron rekompensaty. Tyle dostali Polacy, którzy wygrali z norweskim pracodawcą - Norwegia

1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
148 Postów
ciekawski ciekawski
(ciekawski)
Stały Bywalec
Jak dla mnie to ten artykuł nie ma nic wspólnego z prawda.
Moim zdaniem jest to tylko i wyłącznie reklama firmy Novum Consulting .
Proszę o konkrety, kopie wyroku, uzasadnienie przyznania odszkodowania..
Czy cokolwiek co uwiarygodni te wypociny..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
ciekawski napisał:
Jak dla mnie to ten artykuł nie ma nic wspólnego z prawda.
Moim zdaniem jest to tylko i wyłącznie reklama firmy Novum Consulting .
Proszę o konkrety, kopie wyroku, uzasadnienie przyznania odszkodowania..
Czy cokolwiek co uwiarygodni te wypociny..



Masz racje,to sa bzdury...pomagalem w takich sprawach...
W Norwegii prawo jest po stronie oszusta i to pracownik musi walczyc czesto z ,,wiatrakami,,...
Jedyna kara dla takiego oszusta jest ... tylko zwrot kwoty na jaka oszukal pracownikow....
dlatego czuja sie bezkarni,w stosunku do pracownikow z Europy sr-wsch...
To nie USA ,gdzie po takim oszustwie,,poszedl by z torbami,, oraz zakazem prowadzenia dzialanosci na wiele lat..
Ewidentnie reklama ,smutne jakkolwiek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
DannyK44
(DannyK44)
Wiking
Zgadzam sie z ponizszymi I też chciałbym wiedzieć co się dzieje tak naprawdę z prawem chroniącym pracownik agencyjnego pytam ponieważ mieszkałem w Ameryce i w UK teraz pracuje przez agencje w tej z samej firmie pod wykonawczej od września dwutysięcznego czternastego roku i dalej nie widzę możliwości na Kontrakt zwodzą jak chcą to nie ma nic konkretnego co wy tłumaczyłoby moją sytuację a gdy dzwonię do państwa państwo jest z szokowana ale niewiedzą jak pomóc brak stabilizacji mieszkam tu już od dwutysięcznego czternastego wsunie i dalej nie mam możliwości kredytowych nawet na kartę na 20 000 Kč stres stres stres
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Lord_Wader Wader
(Lord_Wader)
Nowicjusz
I własnie o takie problemy w naszym imieniu powinny walczyć związki zawodowe po to oni są !!! a nie tylko kroją składki od nas !!! Gdzie są związki i co one w takich sprawach robią ???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Lord_Wader Wader
(Lord_Wader)
Nowicjusz
My przybysze, z po za Skandynawii tego prawa sami nie zmienimy. Ale związki zawodowe mają taką siłę przebicia to ich trzeba za takie sytuacje atakować i winić to one za to odpowiadają, ale też i tylko one mogą coś zmienić w tym kraju pod naszym naciskiem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Lord_Wader Wader
(Lord_Wader)
Nowicjusz
Dlaczego ludzie milczą bo związki i tak nic nie robią więc nie ma co się udzielać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Lord_Wader Wader
(Lord_Wader)
Nowicjusz
Ja jestem członkiem związków osobiście i mam do nich żal że nie potrafią zająć się nawet tymi małymi problemami maja nas w dupie a jak.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Lord_Wader Wader
(Lord_Wader)
Nowicjusz
Bronisz tych związków zawodowych ale jak ci zadałem poste pytanie w czy ci te związki pomogły nie wiele miałeś do powiedzenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Lord_Wader Wader
(Lord_Wader)
Nowicjusz
Frirettshjelp na Storgata 19 nie znam tej organizacji dlatego ich jeszcze nie odwiedziłem. Co to za jedni ???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok