Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Studenckie praktyki w Norwegii coraz bardziej popularne. Szczecin wysłał kolejną „transzę" - Norwegia

Czytali temat:
Jan Maryjan z s Antek Norsk ja ja Edyta G Grzegorz Greg hei!sandokan Josephvol.2 smith Pablo_Montana ar2 2ra wert (450 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
krzysztof ignaszak
(kaliszanin)
Wiking
Oj Polaczki biedaczki wszyscy pchaja sie do tej Norweskiej republiki Muzulmansko-pedalskiej ... ehhh
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Adam Kowal
(Kowal312)
Wiking
Wypad do polandu cebulaku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
krzysztof ignaszak
(kaliszanin)
Wiking
Ale ja mieszkam w Polsce bo jestem Polakiem a nie polaczkiem pracujacym dla republiki muzulmanko-pedalskiej!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

(jasta 102)
Stały Bywalec
kaliszanin napisał:
Ale ja mieszkam w Polsce bo jestem Polakiem a nie polaczkiem pracujacym dla republiki muzulmanko-pedalskiej!
Respect
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
ar2 2ra
(ar2)
Wiking
kaliszanin napisał:
Oj Polaczki biedaczki wszyscy pchaja sie do tej Norweskiej republiki Muzulmansko-pedalskiej ... ehhh
Hmm jesli nie przebywasz w ... tej "republice" to po kiego ...uja sie udzielasz na forum do Biedrony na zakupy idz biedaczku cebulaczku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

(jasta 102)
Stały Bywalec
ar2 napisał:
kaliszanin napisał:
Oj Polaczki biedaczki wszyscy pchaja sie do tej Norweskiej republiki Muzulmansko-pedalskiej ... ehhh
Hmm jesli nie przebywasz w ... tej \"republice\" to po kiego ...uja sie udzielasz na forum do Biedrony na zakupy idz biedaczku cebulaczku.

Idz biedaczku? Czy to forum cale jest tak spedalone? No jakim trzeba byc chamem zeby tak powiedziec.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
ar2 2ra
(ar2)
Wiking
jasta 102 napisał:
ar2 napisał:
kaliszanin napisał:
Oj Polaczki biedaczki wszyscy pchaja sie do tej Norweskiej republiki Muzulmansko-pedalskiej ... ehhh
Hmm jesli nie przebywasz w ... tej \\\"republice\\\" to po kiego ...uja sie udzielasz na forum do Biedrony na zakupy idz biedaczku cebulaczku.

Idz biedaczku? Czy to forum cale jest tak spedalone? No jakim trzeba byc chamem zeby tak powiedziec.

O co Ci chodzi? Uzylem slow przedmowcy i to jeszcze moze moja wina ze prostactwo sie szerzy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok