Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Elbil – czy kupno samochodu elektrycznego rzeczywiście się opłaca? - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Elbil – czy kupno samochodu elektrycznego rzeczywiście się opłaca?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów

(KING)
Nowicjusz
A skad informacja, ze nie trzeba wymieniac płynów technologicznych???? A plyn hamulcowy co dwa lata to "gips"???? Plyn chlodniczy tez ma swoja okreslona zywotnosc... Do tego najzwyklejsze w swiecie przeglądy, wymiana elementow ukladu hamulcowego itd. Braklo kilku waznych marek produkujacych elbile ,jak juz autor zechcial wymieniac....Z resztą kto dzisiaj nie ma wlektryka w swojej ofercie..?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty

(Remo1948)
Wiking
Zastanawiałem sie ostatnio nad tym, i doszedłem do wnioski że to nie może się opłacać, inaczej pełno Polusów pizgało by tym badziewiem..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów

(KING)
Nowicjusz
Polacy jeżdżą elktrykami. No... moze nie do pracy na budowie. Poza tym duzo jest elektrykow starazej generacji ,ktore spokojnie mozna dojeżdżać. Tyle tylko ,ze szpanu nie ma...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów

(BDSM666)
Wiking
tylko debila kupują E-bila hehhe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
Ja mam nadzieje, ze w niedlugim czasie bedzie zabronione poslugiwanie sie innymi samochodami poza elekrycznymi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

(jasta 102)
Stały Bywalec
Remo1948 napisał:
Zastanawiałem sie ostatnio nad tym, i doszedłem do wnioski że to nie może się opłacać, inaczej pełno Polusów pizgało by tym badziewiem..
Ty to mozesz dojsc do wniosku co najwyzej ze bardziej oplaca sie kupic buty dwa rozmiary wieksze dla dziecka bo beda na dluzej zjebana polonoropalo.
Elektryk to mit i nowy biznes. Nie moze sie bardziej oplacac i byc tanszy a tego dowodza prawa fizyki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
jasta 102 napisał:
Remo1948 napisał:
Zastanawiałem sie ostatnio nad tym, i doszedłem do wnioski że to nie może się opłacać, inaczej pełno Polusów pizgało by tym badziewiem..
Ty to mozesz dojsc do wniosku co najwyzej ze bardziej oplaca sie kupic buty dwa rozmiary wieksze dla dziecka bo beda na dluzej zjebana polonoropalo.
Elektryk to mit i nowy biznes. Nie moze sie bardziej oplacac i byc tanszy a tego dowodza prawa fizyki.


Czyli wedlug subiektywnych praw fizyki najlepiej jezdzic po staremu? VW diesel w wersji polskiej?

Zmiany potrafia bolec, czasami kieszen rowniez - ale sa potrzebne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

(jasta 102)
Stały Bywalec
HotLips napisał:
jasta 102 napisał:
Remo1948 napisał:
Zastanawiałem sie ostatnio nad tym, i doszedłem do wnioski że to nie może się opłacać, inaczej pełno Polusów pizgało by tym badziewiem..
Ty to mozesz dojsc do wniosku co najwyzej ze bardziej oplaca sie kupic buty dwa rozmiary wieksze dla dziecka bo beda na dluzej zjebana polonoropalo.
Elektryk to mit i nowy biznes. Nie moze sie bardziej oplacac i byc tanszy a tego dowodza prawa fizyki.


Czyli wedlug subiektywnych praw fizyki najlepiej jezdzic po staremu? VW diesel w wersji polskiej?

Zmiany potrafia bolec, czasami kieszen rowniez - ale sa potrzebne.

A lepiej w Polsce jezdzic dieslem czy elektrykiem? A co z zuzytymi bateriami? A jakie mamy elektrownie? Ile trzeba spalic wegla zeby zatankowac pradem auto? Sila medialna i nowy biznes
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów

(KING)
Nowicjusz
Silnik spalinowy w najlepszym wypadku wykorzystuje 38 procent energii zawartej w paliwie. Silnik elektryczny okolo 98 procent. Biorac pod uwage ,ze energia elwktryczna zostala wyprodukowana w sposob przyjazny srodowisku ,nie ma chyba argumentow za silnikiem spalinowym
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok