Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Emigracyjny alfabet: B jak bezpieczeństwo - Norwegia

Czytali temat:
czesio. oj tam nazwisko... Agata Dymna GRZEGORZ SOBÓR ja ja hei!sandokan Josephvol.2 smith bcv Mateusz Andrzej Nowicki (204 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Emigracyjny alfabet: B jak bezpieczeństwo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów

(KING)
Nowicjusz
W tym pudelku czekoladek sa takie ,ktore smakuja mega h...o. No ale zeby poznac ten smak to trzeba w alfabecie emigranta dojsc do literki G...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
To się przez CH pisze Polaku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów

(KING)
Nowicjusz
Na moim podworku z dziecinstwa bylo napisane przez H .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
J M
(y36)
Wiking
"Przykro mi niezmiernie, że w Polsce każde właściwie święto państwowe dzieli społeczeństwo, zaś 11 listopada dzieli wybitnie"
Pani J niech przestanie czerpac wiadomosci z TV to moze odrobine zrozumie w jakim swiecie zyje i przestanie byc taka naiwna. Te zadymy z 11listopada byly organizowane specjalnie zeby stworzyc wrazenie podzialu Polakow. Stara i praktyczna zasada dziel i rządź stosowana czesto przez kogo to chyba wiadomo. Chociaz Pani J moze nie wiedziec dlatego dobra rada wywal TV przez okno.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
No to kto tym razem
Komuchy żydy ruskie czy cyklisci
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
Autorko!

Czy bedziesz kontynuowala literke B w nastepnym odcinku? Jezeli tak, to wspaniale, jezeli nie to musze zwrocic tobie uwage na brak omowienia dwoch podstawowych slow:

1. Barnevernet
2. Brentolje ( cena, prognozy i odczucia/obawy imigranta )

Czekam na literke C - np. cirka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
28 Postów
bcv
(bcv)
Wiking
a gdzie brennivin
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok