Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Kryzys emigracyjny. Czy ktoś tu wie, kim jestem? - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Kryzys emigracyjny. Czy ktoś tu wie, kim jestem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
Moje życie przedtem....buuuu. A kogoz to do jasnej cholery obchodzi??? Wzięłas robotę na mopie to mopuj. Chcesz myć kible to myj. Chcesz być dyrektorem na smieciarce to rób to. I nie wydawaj egzystencjalnych jekow skrzywdzonego losem mędrca. Norwegia, kraj wsiokow, dowartosciowuje się Twoim usmarkanym że zmęczenia nosem, polski magistrancie od...promocji i zarzadzania. Masz moralną zgage...to bier bilet a,50 płn i spadaj do Polski.Nie wycieraj się tu po kontach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów

(KING)
Nowicjusz
Ciekawe co beda robic norwescy spece od PR i marketingu jak juz straca prace bo ich polskie sprzataczki wykosza.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
II
Polski awans zawodowy w Norwegii?? Gdzie, kto,kiedy? Opowieści w rodzaju: PAN Jezus
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
...wylądował w Nazareth a UFO w Mozambiku.NIKT w N nie oczekuje wykształconych Polaków. Potrzebuje sprzataczy, pakowaczy,spawaczy, pomagierow na rusztowania.Maksimum awansu zawodowego dla Polki to opiekunka w przedszkolu dla sniadych dzieci. Przestancie żyć fikcją,że jakieś kursy, doszkalanie się, dosylanie dokumentow wystrzelił was wyżej niż nosicielka kaczek w domu starców.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Gregor K
(gekox)
Wiking
cfaniakk cortez coz za cynizm, ciekawe od eczego ty zaczynales swoja kariere w kraju vikingow???madralo?na budowie nosiles deski za 130 kr czy u pollakera robiles na czarno za 100 lub 80 kr na h?pokory cfaniaku cortez
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Gregor K
(gekox)
Wiking
pollakker polakowi wilkiem za granica niestety, panuje zawisc , zazdrosc i malo jest takich ktorzy naprawde ci pomocy nie oczekujac nic w zamian, znam moze ze 2 takie osoby w tym osobe z Lotwy, doskonale opisuje nasze wady teledysk na youtubie to my polacy ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Czasem wydaje mi się, że Norwedzy myślą obrazami. Stoi przed nimi dziewczyna z mopem, to wiadomo, sprzątaczka. Nawet nie wysilają się, by poznać „background”. Czasem zadaję sobie pytanie retoryczne: czy ktoś tu w ogóle wie, kim jestem? Jakie było moje życie wcześniej? – kończy refleksją dziewczyna.

Prawda jest taka, ze Norwedzy nie moga sobie wyorazic, zeby ktos majacy wyksztalcenie uniwersyteckie, zostawil swoja prace w zawodzie, zeby sprzatac w Norwegii. W koncu w Norwegii nikt tak nie robi - zaden inzynier, czy nauczyciel nie jedzie np. do Anglii, zeby zmywac tam podlogi.
Wiec nie ma sie co dziwic, ze dziwnie reaguja, lub nie wiedza co maja powiedziec, jak sprzataczka mowi, ze zostawila swoja prace w marketingu, zeby u nich sprzatac. Moze nawet mysla, ze ma ona cos z glowa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
to jak ulał pasuje do wątku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
byłby grzech gdyby zabrakło w temacie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok