Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Dzień Zgubionych Portfeli - Norwegia

Czytali temat:
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Dzień Zgubionych Portfeli
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
65 Postów
Katarzyna ...
(Midnight)
Początkujący
Panie Jacku dziękuje za bardzo pozytywny tekst. Taki na niedzielę akurat, lekki, przyjemny i jakoś lepiej mój dzień się zaczął po przeczytaniu go
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Jacek Janowicz
(Widelec13)
Wiking
Dziękuję, miło mi. I nawzajem dziękuję, po tak miłym komentarzu może łatwiej mi pójdzie pisanie 7 odcinka poradnika językowego, bo na razie żadnych pomysłów... Pozdrawiam, Jacek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Waldek B
(wqaldas)
Wiking
Witam Panie Jacku, tak myślałem że się jeszcze "spotkamy" Z tej strony Waldemar Poznaliśmy się w te wakacje gdy moja firma robiła podwykonastwo usług sprzątających w Hedmarktrafikk. Gratuluję artykułu, czekam na następne pozytywy. Pozdrawiam i do zobaczenia!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów

(KING)
Nowicjusz
Kiedys zostwilem portfel na bankomacie w Storo. Uszedlem moze 10 krokow i juz go nie bylo. Znalazlem bez problemu ludzi ,ktorzy szukali ze mna. Okazalo sie ze ochraniarz zwinal i wcale sie nie chcial przyznac. Dopiero postawiony pod murem wyciagnal portfel i oddal.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
810 Postów
defenderr
(defenderr)
Maniak
pewnie to byl norwqeg
bo przeciez muzulmanie sa uczciwi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów

(KING)
Nowicjusz
Tja.... Norweg . Od 5 lat Norweg. Wczesniej na dywanie latał.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
810 Postów
defenderr
(defenderr)
Maniak
no nie ci opaleni sa uczciwi jeszcze sie nie spotkale przez 9 lat zebu mi jakis pakis nie zaplacil faktury
a etniczni norwedzy z dziada pradziada to placa dopier po wyroki z feliksrode albo wcale
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty

(Rafalsky)
Wiking
Mój syn zgubił telefon w busie, jakie było zdziwienie gdy zadzwonił Pan z Polbusoslo z informacją o zgubie. Śliczne dzięki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Avako)
Wiking
To jest coś co urzekło mnie w Norwegii. Na wakacjach wysiadając z autobusu zapomnieliśmy zabrać kurtkę córki. Spisaliśmy ja na straty, ale ponieważ strasznie rozpaczała następnego dnia zapytaliśmy w innym autobusie czy wie gdzie moglibyśmy jej szukać. Kierowca wykonał kilka telefonów i po kilku minutach wiedzieliśmy gdzie jest nasza zguba. Czekała na nas jak gdyby nigdy nic na dworcu autobusowym wisząc na haczyku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok