Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Wizyta w przychodni? Sama przyjemność - Norwegia

Czytali temat:
halina manka Jon Doe Piotr Wdaka Marta N Piotr B Kasia Tłumacz Adam Domanski Slaw xxx cysiek33 gosiatryncza35 bor11 (891 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Wizyta w przychodni? Sama przyjemność
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
mariola drozdowska
(mariolka1)
Wiking
Witam
Jestem tutaj od miesiaca z mezem I 7 miesiecznym synkiem, jeszcze niewiem jak to tutaj dziala ale jezele ani ja ani maz nie posiadamy numerow to znaczy ze z maluszkiem tez nie moge sie udac do przychodni na kontrole?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów

(elkajan)
Początkujący
W Norwegii działa także odplatna opioeka medyczna.Proszę popytać w okolicy.Bez numerów lipa ale może macie jakieś papiery że złozyliście formularze o takowe numery?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów

(elkajan)
Początkujący
W Norwegii lekarza wybiera się samemu ale jeżeli nie zrobi się tego w ciągu miesiąca to sami przydzielą lekarza.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
mariolka1 napisał:
Witam
Jestem tutaj od miesiaca z mezem I 7 miesiecznym synkiem, jeszcze niewiem jak to tutaj dziala ale jezele ani ja ani maz nie posiadamy numerow to znaczy ze z maluszkiem tez nie moge sie udac do przychodni na kontrole?


Tutaj was przyjmą bez problemu i za darmo, małemu dziecku należy się opieka bez względu na status administracyjny, materialny czy umysłowy rodziców:

barnevernvakten.no/kommune
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1577 Postów
cysiek33
(cysiek33)
Maniak
wez bo jeszcze tam pojda


tylko prywatnie tu www.volvat.no/sentrene/oslo-majorstuen/
a na kontrole ? po co ? szczepienia dostaniesz za darmo tutaj www.drammen.kommune.no/no/Tjenester/Helse/Helsestasjon/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Patnor)
Wiking
Mariolka1 opieka dla dzieci jest zupełnie bezpłatna. Proponuję wybrać się do kommune i zapytać o szczegóły. Powinni umówić Panią na pierwszą wizytę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
mariola drozdowska
(mariolka1)
Wiking
Dziekuje za informacje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marcin Kobinski
(marcino0211)
Wiking
daleko mi do malkontenta natomiast mam calkowicie odmienne zdanie na temat ich przychodni, mianowicie w gminie Ringerike jedna z kilku przychodni ma poczekalnie okolo 15 metrow kwadratowych i kazdy stojac tam niezaleznie czy zdrowy czy chory wdycha to samo powietrze gdzie inni kaszla , w moich rodzinnych Katowicach odkad siegam pamiecia byla przychodnia dla dzieci chorych i inne pomieszczenie do przychodni dla dzieci zdrowych (np. po szczepionke)
a co do samych szczepionek to brakuje im jednej bardzo waznej mianowicie przeciw zapaleniu wirusowym WZW A dla noworodkow
wiec flaki sie przewracaja jak slysze takich narzekaczy ... ale zycie to im sprostuje bo swego nie znacie a cudze chwalicie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
marcino0211 napisał:
daleko mi do malkontenta natomiast mam calkowicie odmienne zdanie na temat ich przychodni, mianowicie w gminie Ringerike jedna z kilku przychodni ma poczekalnie okolo 15 metrow kwadratowych i kazdy stojac tam niezaleznie czy zdrowy czy chory wdycha to samo powietrze gdzie inni kaszla , w moich rodzinnych Katowicach odkad siegam pamiecia byla przychodnia dla dzieci chorych i inne pomieszczenie do przychodni dla dzieci zdrowych (np. po szczepionke)
a co do samych szczepionek to brakuje im jednej bardzo waznej mianowicie przeciw zapaleniu wirusowym WZW A dla noworodkow
wiec flaki sie przewracaja jak slysze takich narzekaczy ... ale zycie to im sprostuje bo swego nie znacie a cudze chwalicie


Człowiekowi u mnie w pracy ucięło kawałek palca, zanim dotarł na legevakt z bólu zemdlał dwa razy i tam też, przyjęli go już po 4 godzinach czekania.
Na pytanie dlaczego tak długo musiał czekać?
Odpowiedź padła że nic nie mówił, nie wył z bólu to go olewali tyle czasu...
Facet jest głuchoniemy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok