Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Magda M Ewa Mirko Karolina Ziemba Krystian Kozyra GRZEGORZ SOBÓR P. H. jola f Jan . cysiek33 John Born druch dryh (796 niezalogowanych)
143 Posty

(wirek)
Stały Bywalec
46564966 napisał:
cysiek33 napisał:
wirek napisał:
46564966 napisał:
Tyle osób obraziles już na tym portalu cwelu... tyle razy zmieniał eś zdjęcie profilowe / wszystkie fałszywe / że nie zdziw się jak któregoś dnia ktoś zapłaci tym " redaktorom "" z tego portalu kupi się Twoje dane nazwisko i imię a ty zamkniesz swą mordę natychmiast... Są na to sposoby. Harcerskie... nawet bana nie dostaniesz o co tak często zabiegasz u władzy... Konfidencka mordo...SAM ZREZYGNUJESZ

Smialo januszu przybywaj i pierdolnij mnie swoimi baranimi rogami...
Tak to juz jest z chorobami psychicznymi, ze osoba nia dotknieta nie zdaje sobie sprawy z wlasnych dolegliwosci. W maju zmarl prof. John NAsh, ktory pomimo schizofrenii potrafil udanie ja kontrolowac jednak nim sie tego nauczyl przez lata trwal w nieswiadomosci. Dopiero dzieki pomocy innych zdolal sobie z nia czesciowo poradzic. Wiem januszu, zes nie profesor a i te niewielka ilosc synapsow wykorzystujesz raczej do srania i jedzenia tudziez kopiowania na MN. Mysle jednak, ze skoro prof potrafil poprosic o pomoc to duren powinien tym bardziej! Nie wachaj sie, wspolczesna psychiatria moze cie zadziwic.


znowu nie na temat ty naprawde jestes ograniczony
masz rację Cysiek ten WIREK to wariat każdemu ubliza i kadzi...


Spojnik "i" w tym tworze, ktore okreslasz zapewne jako zdanie - jest niestety spojnikiem wspolrzednym. Natomiast ublizanie i kadzenie powoduja, ze powiniens uzyc spojnika rozlacznego, np. "albo"
Choc wydaje sie raczej, ze nie wiesz co jest desygnatem slowa "kadzic".
Tak czy siak jestes durniem, ktory nie tylko z ortografia lecz rowniez z semantyka ma problemy.

Wroc do ctrl+C/V
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
499 Postów
Krystian Kozyra
(Krystian85)
Wyjadacz
cysiek33 napisał:
wirek napisał:
46564966 napisał:
Tyle osób obraziles już na tym portalu cwelu... tyle razy zmieniał eś zdjęcie profilowe / wszystkie fałszywe / że nie zdziw się jak któregoś dnia ktoś zapłaci tym " redaktorom "" z tego portalu kupi się Twoje dane nazwisko i imię a ty zamkniesz swą mordę natychmiast... Są na to sposoby. Harcerskie... nawet bana nie dostaniesz o co tak często zabiegasz u władzy... Konfidencka mordo...SAM ZREZYGNUJESZ

Smialo januszu przybywaj i pierdolnij mnie swoimi baranimi rogami...
Tak to juz jest z chorobami psychicznymi, ze osoba nia dotknieta nie zdaje sobie sprawy z wlasnych dolegliwosci. W maju zmarl prof. John NAsh, ktory pomimo schizofrenii potrafil udanie ja kontrolowac jednak nim sie tego nauczyl przez lata trwal w nieswiadomosci. Dopiero dzieki pomocy innych zdolal sobie z nia czesciowo poradzic. Wiem januszu, zes nie profesor a i te niewielka ilosc synapsow wykorzystujesz raczej do srania i jedzenia tudziez kopiowania na MN. Mysle jednak, ze skoro prof potrafil poprosic o pomoc to duren powinien tym bardziej! Nie wachaj sie, wspolczesna psychiatria moze cie zadziwic.


znowu nie na temat ty naprawde jestes ograniczony

------
Cysiu - tak po starej znajomości : wytłumacz mnie ciemnemu czemu ciągnie Cię do faceta ewidentnie chorego psychicznie ? Przecież z Tobą nie jest aż tak źle.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1577 Postów
cysiek33
(cysiek33)
Maniak
Krystian85 napisał:
cysiek33 napisał:
wirek napisał:
46564966 napisał:
Tyle osób obraziles już na tym portalu cwelu... tyle razy zmieniał eś zdjęcie profilowe / wszystkie fałszywe / że nie zdziw się jak któregoś dnia ktoś zapłaci tym " redaktorom "" z tego portalu kupi się Twoje dane nazwisko i imię a ty zamkniesz swą mordę natychmiast... Są na to sposoby. Harcerskie... nawet bana nie dostaniesz o co tak często zabiegasz u władzy... Konfidencka mordo...SAM ZREZYGNUJESZ

Smialo januszu przybywaj i pierdolnij mnie swoimi baranimi rogami...
Tak to juz jest z chorobami psychicznymi, ze osoba nia dotknieta nie zdaje sobie sprawy z wlasnych dolegliwosci. W maju zmarl prof. John NAsh, ktory pomimo schizofrenii potrafil udanie ja kontrolowac jednak nim sie tego nauczyl przez lata trwal w nieswiadomosci. Dopiero dzieki pomocy innych zdolal sobie z nia czesciowo poradzic. Wiem januszu, zes nie profesor a i te niewielka ilosc synapsow wykorzystujesz raczej do srania i jedzenia tudziez kopiowania na MN. Mysle jednak, ze skoro prof potrafil poprosic o pomoc to duren powinien tym bardziej! Nie wachaj sie, wspolczesna psychiatria moze cie zadziwic.


znowu nie na temat ty naprawde jestes ograniczony

------
Cysiu - tak po starej znajomości : wytłumacz mnie ciemnemu czemu ciągnie Cię do faceta ewidentnie chorego psychicznie ? Przecież z Tobą nie jest aż tak źle.

ale ja sie z toba nie zadaje i wcale mnie do ciebie nie ciagnie
specjalisto od odejmowania kredytow od podatku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
143 Posty

(wirek)
Stały Bywalec
46564966 napisał:
46564966 napisał:
wirek napisał:
46564966 napisał:
cysiek33 napisał:
wirek napisał:
46564966 napisał:
Tyle osób obraziles już na tym portalu cwelu... tyle razy zmieniał eś zdjęcie profilowe / wszystkie fałszywe / że nie zdziw się jak któregoś dnia ktoś zapłaci tym " redaktorom "" z tego portalu kupi się Twoje dane nazwisko i imię a ty zamkniesz swą mordę natychmiast... Są na to sposoby. Harcerskie... nawet bana nie dostaniesz o co tak często zabiegasz u władzy... Konfidencka mordo...SAM ZREZYGNUJESZ

Smialo januszu przybywaj i pierdolnij mnie swoimi baranimi rogami...
Tak to juz jest z chorobami psychicznymi, ze osoba nia dotknieta nie zdaje sobie sprawy z wlasnych dolegliwosci. W maju zmarl prof. John NAsh, ktory pomimo schizofrenii potrafil udanie ja kontrolowac jednak nim sie tego nauczyl przez lata trwal w nieswiadomosci. Dopiero dzieki pomocy innych zdolal sobie z nia czesciowo poradzic. Wiem januszu, zes nie profesor a i te niewielka ilosc synapsow wykorzystujesz raczej do srania i jedzenia tudziez kopiowania na MN. Mysle jednak, ze skoro prof potrafil poprosic o pomoc to duren powinien tym bardziej! Nie wachaj sie, wspolczesna psychiatria moze cie zadziwic.


znowu nie na temat ty naprawde jestes ograniczony
masz rację Cysiek ten WIREK to wariat każdemu ubliza i kadzi...


Spojnik "i" w tym tworze, ktore okreslasz zapewne jako zdanie - jest niestety spojnikiem wspolrzednym. Natomiast ublizanie i kadzenie powoduja, ze powiniens uzyc spojnika rozlacznego, np. "albo"
Choc wydaje sie raczej, ze nie wiesz co jest desygnatem slowa "kadzic".
Tak czy siak jestes durniem, ktory nie tylko z ortografia lecz rowniez z semantyka ma problemy.

Wroc do ctrl+C/V
CZYTAJ uważnie pierdolcu... Nie jestem na maturze ani na dyktandzie z polskiego. SZUKAMY TAKICH SKURWESYNOW JAK Jasta102 i reszta Krystian ów TO JEST CEL A CEL USWIECA SRODKI




To jak juz masz cel i srodek do niego w postaci roweru, to smialo zapierdalaj do Jasty buraczyno i pierdolnij go swoimi baranimi rogami.
Na nieszczescie tego swiata istnieja na nim tacy: L.H. Osvaldy, Niewiadomscy czy Herostratesy. Z twoimi pogladami widze dla ciebie 2 miejsca na swiecie - Tworki lub Syria
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
143 Posty

(wirek)
Stały Bywalec
Rasowy czubek. Pewnie po sraniu rozrzucacz gowno po calej lazience.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok