Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

143 Posty

(wirek)
Stały Bywalec
nazwauzytkownikajuzistnie napisał:
wirek napisał:
nazwauzytkownikajuzistnie napisał:
wirek napisał:
nazwauzytkownikajuzistnie napisał:
wirek napisał:
nazwauzytkownikajuzistnie napisał:
Mnie tez wkurwia przewijanie ale racji trochę ma. Kup se myszkę ze scroll'em

A mozna miec troche racji? Debil wart debila.

"Kiedy umierasz, nie wiesz o tym. Tylko inni cierpią. Tak samo się dzieje, kiedy jesteś debilem"


Ty masz już pl.wikipedia.org/wiki/Obsesje drogi kolego Znalazłeś wsteczny w końcu coś żeby mi dojebać Gratujuję! "ma troche racji" interpretuj jak "po części się z Nim zgadzam" np. Że jasta jest świadkiem jehowy? zgadzam się! że jasta i ty jesteście debilami? zgadzam się! że mamy dobrego prezydenta? nie zgadzam się! Rozumiesz tumanie?


Logika jest ci obca - szkoda na ciebie czasu.

Masz rację. Nie zwracaj na mnie uwagi. Może chociaż tak się Ciebie pozbędę


Tomku jestes durniem, bo operujesz slowem bez znajomosci podstawowych zasad pisowni. Gdy popelniasz blad logiczny tlumaczysz sie jak dziecko, ze co innego miales na mysli.
Taka narraracja jest uciazliwy, bo wedlug ciebie nie ponosisz odpowiedzialnosci za to co mowisz. Niestety retoryka i logika rzadza sie swoimi prawami co skutkuje tym, ze okazujesz sie gamoniem.

Ale racja - nie warto zwracac na ciebie uwagi.


Tak masz rację. Powinienem był napisać " koledze Januszowi8973454896534 zdarza sie napisać coś mądrego, jednak nie zawsze się z nim zgadzam" Napisałem "czasem ma rację" ale to oczywiście jest błędne Sądzę że większość osób zrozumiała co miałem na myśli tylko nie Ty. Wsteczny wiem że nauczyłeś się polskiego języka jak Polak angielskiego i rozmawia bardziej poprawnie niż rodowity Anglik. Ale to nie znaczy że jesteś dzięki temu fajny. Za przeproszeniem pierdolisz jak potłuczony przy okazji ubliżając innym. Wiem także że masz to w dupie dlatego ja Tomek nie chce z Tobą rozmawiać i bardzo Cię proszę znajdź sobie kogoś równie skrzywdzonego sobie. Wracając do moich błędów. Pomimo że popełniam błędy i wiem o tym staram się jak mogę. Czasem z braku czasu używam NIE POPRAWNYCH skrótów z którymi większość potrafiąca myśleć nie ma problemu.


Tomku, doskonale zdaje sobie sprawe, ze to utrudnia zycie. . Wiem, ze w normalnym zyciu wsrod znajomych nie mozna wymagac, by wszyscy operowali terminologia i stosowali zasady logiki, ktora nie rozstrzyga o senie takich zdan jakie napisales a jedynie bada ich role znaczeniowa. Jednak wlasnie z uwagi na to, ze wsrod znajomych i pracownikow nie moge tak mowic, dlatego tez jestem tu jako anonim. BArdzo lubie logike i lubie sie tez przypierdalac na forum w kwestii formalnej, Wiem rowniez, ze nie wplyne przez to na niczyje zycie jak rowniez nie doprowadze do towarzyskiej kompromitacji czytajacych. To raczej zabawa slowem by nie wyjsc z wprawy w kraju, gdzie o rozmowe inna niz o stawki ciezko.

Mam nadziejesz, ze wyjasnilem motywy, tak wiec z przyczyn obiektywnych dalej bede pisal, choc jezeli tego sobie nie zyczysz to zapewmne nie bede komentowal twoich postow.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1577 Postów
cysiek33
(cysiek33)
Maniak
masz wsteczniak przespij sie z tym
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
143 Posty

(wirek)
Stały Bywalec
cysiek33 napisał:
[quote]masz wsteczniak przespij sie z tym


Powtarzam jak mantre: Uzywanie wielkich kwantyfikatorow jest niebezpieczne! Bo jezeli ni wkurwisz choc jednego ( a to znacznie uprawdopodobnione) to sens takich wywodow gasnie.

Mysle jednak, ze jako wybitny praktyk we wkurwianiu wiekszosci na forum wiesz co mowisz.

Tymczasm czas spac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
499 Postów
Krystian Kozyra
(Krystian85)
Wyjadacz
cysiek33 napisał:
masz wsteczniak przespij sie z tym

---------
Cysiek - pierze husarskie na poduche, ręce na kordle ( w barwach flagi oczywista) i już spaciulki. Polska przetrwa i bez ciebie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok