Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Polacy-żebracy pukają do norweskich drzwi - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Polacy-żebracy pukają do norweskich drzwi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
171 Postów

(wsteczniak)
Stały Bywalec
A moze to PRAWDZIWI POLSCY PARTIOCI, ktorzy chca oslabic norweskie morale? Nie chce mi sie wierzyc, by polak mogl krasc z tak niskich pobudek jak materialne. Czy potokowie polskich hetmanow, pogromcow Rosji, Szwecji, lamaczy enigmy czy powstancow podwarszawskich moga byc do tego zdolni? Moze ktos madrzejszy zada klam tej oszczerczej tezie i wrzuci jakis link, jak to polaki "mondrzejsze" od glupich amerykanow som, albo jak na tych bagnach Oslo zbudowali.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1577 Postów
cysiek33
(cysiek33)
Maniak
Nie chce mi sie wierzyc, by polak mogl krasc z tak niskich pobudek jak materialne

zapros gabriela na kawe ,a uwierzysz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
171 Postów

(wsteczniak)
Stały Bywalec
cysiek33 napisał:
Nie chce mi sie wierzyc, by polak mogl krasc z tak niskich pobudek jak materialne

zapros gabriela na kawe ,a uwierzysz


Eee, to chyba twoj kumpel, ja go tu znam od poczatku forum i dawno go zdiagnozowalem.
Zreszta co u mnie krasc jak na socjalu siedze a co cenniejsze graty juz dawno wyprzedane.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
Redakcja MN napisał:
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Polacy-żebracy pukają do norweskich drzwi


To jest pomowienie. Zapewnie to sa ruscy i ich pododni, albo jakies inne komuchy podajace sie za polakow i szargajace dobre imie przedstawicieli wybranego rodu Europy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
171 Postów

(wsteczniak)
Stały Bywalec
DorHan napisał:
Redakcja MN napisał:
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Polacy-żebracy pukają do norweskich drzwi


To jest pomowienie. Zapewnie to sa ruscy i ich pododni, albo jakies inne komuchy podajace sie za polakow i szargajace dobre imie przedstawicieli wybranego rodu Europy.


Najbardzi podobne to chyba zydy... czy jak?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1577 Postów
cysiek33
(cysiek33)
Maniak
cos sie tak zydow uczepil
moze to cygan
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
171 Postów

(wsteczniak)
Stały Bywalec
cysiek33 napisał:
cos sie tak zydow uczepil
moze to cygan


Widziales ty kiedy polako co jak cygan wyglada? A jak zydowina to i owszem. Kilkaset lat tradycji to i pewnikiem niejeden podobny.

Moze rzeczywiscie bolszewiki jakie kradly, albo niemce nie przymierzajac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
ładnie to tak ogonowski kumpla od samogonu i zorzy polarnej obgadywać?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
a marszałek i Naczelnik Państwa J Piłsudski się w grobie przewraca
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok