Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
odurodzeniadumnyzpochodze napisał:
To sa skutki przebywania w towarzystwie jasty .normalni ludzie byli kiedys ,a teraz to zyja w jakims wirtualnum swiecie .

Dlaczego cycek jestes taki ukladny i niemalze politycznie poprawny? Zabraklo tobie soczystych przymiotnikow?

Dlaczego wyciagasz wnioski, ze ja kiedys bylam normalna? Normalnosc w sensie polskim jest ostatnia rzecza o ktora chcialabym byc posadzona.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
380 Postów
Stały Bywalec
To jak te twoje powyższe wywody mają się do tej całości przedmiotu ? .
Gdzie sens tego co przedstawiasz ...??? .
HE
Jak to się ma do tego co wciskano tobie na zajęciach .
SKORO tak zajadle wciskasz każdemu iż JA jestem Taki siaki i Owaki ...
Przecież to PADA cała Psychologia zachowawcza Pedagogika Powszechna i parę działów Filozofii
Nie chce Mi się sięgać teraz w Annały by przytaczać pełne i naukowe nazwy ...
Widzisz jak łatwo jest się zagubić w drobnej prowokacji , produkowanej li tylko z nudów i ku uciesze Gawiedzi ... .
Ech
dobrze , na dzisiaj mam już dosyć z zajęć praktycznych ,
nad opracowywaniem zachowawczym Nieskoordynowanej jednostki z daną przyjętą społecznością ...
Byłaś dennym modelem w tych zajęciach ...
Liczyłem na bardziej wysublimowaną postawę z twojej strony .
Coś ostatnio staczasz się w niezbyt pożądanym kierunku !
Czyżby prywatne kłopoty starasz się przemycić na To Forum ?
Ja się Bawię i śmieję , a tobie nerwy popuszczają jak rozregulowane zwieracze ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
odurodzeniadumnyzpochodze napisał:
To jak te twoje powyższe wywody mają się do tej całości przedmiotu ? .
Gdzie sens tego co przedstawiasz ...??? .
HE
Jak to się ma do tego co wciskano tobie na zajęciach .
SKORO tak zajadle wciskasz każdemu iż JA jestem Taki siaki i Owaki ...
Przecież to PADA cała Psychologia zachowawcza Pedagogika Powszechna i parę działów Filozofii
Nie chce Mi się sięgać teraz w Annały by przytaczać pełne i naukowe nazwy ...
Widzisz jak łatwo jest się zagubić w drobnej prowokacji , produkowanej li tylko z nudów i ku uciesze Gawiedzi ... .
Ech
dobrze , na dzisiaj mam już dosyć z zajęć praktycznych ,
nad opracowywaniem zachowawczym Nieskoordynowanej jednostki z daną przyjętą społecznością ...
Byłaś dennym modelem w tych zajęciach ...
Liczyłem na bardziej wysublimowaną postawę z twojej strony .
Coś ostatnio staczasz się w niezbyt pożądanym kierunku !
Czyżby prywatne kłopoty starasz się przemycić na To Forum ?
Ja się Bawię i śmieję , a tobie nerwy popuszczają jak rozregulowane zwieracze ...


Dokladnie to samo pisze o sobie DorHan, tyle ze ona robi to z przymrozeniem oka i w zarcie.
Przerazajace jest, ze odurodzenia...blebleble... pisze to smiertelnie powaznie...

U nas mowilo sie o takich: w zyciu se chlopak nie poruchal i chyba juz raczej nie porucha...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
380 Postów
Stały Bywalec
no inteligencja to nie zablyszczales a mialem cie za bardziej rozgarnietego .nmyslisz ze wziolem na powaznie ze dorham jest anormalna
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
82 Posty
Jacek Zabek
(Zabek57)
Początkujący
Tqk sie sklada, że pracuje jako kierowca autobusu. We firmie mamy kierowcow z prawie 50 narodowosci.Kazdy wie, ze jak zrobisz coś złego, to od razu w radio powieszą, że norsk polak itd. Możesz tu żyć od urodzenia, płacić podatki itd. Posliźgnie ci sie noga, to rdzenni norwedzy odetną sie odciebie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Zabek57 napisał:
Tqk sie sklada, że pracuje jako kierowca autobusu. We firmie mamy kierowcow z prawie 50 narodowosci.Kazdy wie, ze jak zrobisz coś złego, to od razu w radio powieszą, że norsk polak itd. Możesz tu żyć od urodzenia, płacić podatki itd. Posliźgnie ci sie noga, to rdzenni norwedzy odetną sie odciebie.

Za to ekte 100% norsk o imionach: Mohammed, Ahmed itd.. będą obcinać za parę lat coinnego, jak ci się noga poślizgnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok