Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Europa wyginie bez imigrantów? - Norwegia

Czytali temat:
anna kozar sM M Eliza K Piotr Baginski Jon Doe Agnieszka Kajka Zbigniew Karpinski P. H. Jan . Stanislaw Lisowski Vippe Extensions ja ja od urodzenia dumny z pochodzenia (520 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Europa wyginie bez imigrantów?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
"A którymi drzwiami wyszlibyście wy?"

Ja zawsze wymykam sie po angielsku i zawsze glownymi drzwiami. Szkoda mi czasu na szukanie wyjscia awaryjnego - chyba ze sie pali.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
Niestety, musze sie przyznac...... Nic z tego nie zrozumialam, to chyba juz starosc i szare komorki przestaja pracowac. O czym jest ten artykul ?
Jedynie, co do mnie dotarlo, to ze w Sopocie "wyznaczaja kierunki europejskich działań w przyszłości" jakies Poncyliusze i inne....... A i jeszcze, ze slon jest bezrobociem ?!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
Makaryna napisał:
Niestety, musze sie przyznac...... Nic z tego nie zrozumialam, to chyba juz starosc i szare komorki przestaja pracowac. O czym jest ten artykul ?
Jedynie, co do mnie dotarlo, to ze w Sopocie "wyznaczaja kierunki europejskich działań w przyszłości" jakies Poncyliusze i inne....... A i jeszcze, ze slon jest bezrobociem ?!


Zapomnialam dodac, ze podobnie jak Dorhan, cos o drzwiach roznych do wyjscia tez zalapalam.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
"Być może dlatego publiczność cisnęła się do drzwi z napisem „opozycja": zdecydowana większość nie dałaby innym takiej szansy, jaką sami otrzymali od unii i opuszczając salę 99 osób zagłosowało "nogami" na nie, a tylko 60 na tak. Moja Norwegia też nie mogła wyjść tylnymi drzwiami"


Dotarłem do końca nawet i to mnie rozwaliło na łopatki: po jakiemu to i o czym to?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Chodzilo chyba o to, ze w dzisiejszych czasach istnieje cos takiego jak emigracja, wszystkie panstwa multikulturowe rozwijaja sie szybciej niz pozostale (wielce odkrywcze stwierdzenie, na tym samym poziomie co "dgy zimno nalezy nosic czapke".

W sopocie odbylo sie spotkanie (nie rozumiem jakie, kogo z kim itp, wiem tylko ze byl na nim Poncyliusz i Moja Norwegia). Zdaje sie, ze ustalono, ze szybki rozwoj Polski nie dotyczy (no z tym to sie zgadzam) a pomimo ogolnych tendencji dla Polski emigracja jest zagrozeniem (chyba zgromadzeni boja sie murzynow ludozercow, islamistow, i generalnie wszystkich innych gdyz POLSKA DLA POLAKOW ZIEMIA DLA ZIEMNIAKOW).

Na koniec cos sie musialo wydarzyc (nie wiem co, moze ktos araba, murzyna lub chinczyka zobaczyl) bo wszyscy gwalotownie opuszczali sale, byly jakies przepychanki przy wyjsciu ewakuacyjnym...

Generalnie calosc sytuacji co zywo przypominala ogarniety pozarem burdel, a autorce artykulu udalo sie po mistrzowsku oddac te atmosfere...

Natomiast konkternie: Co, Kto, Jak, Z Kim, o CZYM... Nie mam pojecie.
Wiem tylko ze Moja Norwegia uciekala w Sopocie przed Murzynem Poncyliuszem bojacym sie emigrantow...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
WujekJanek napisał:
Chodzilo chyba o to, ze w dzisiejszych czasach istnieje cos takiego jak emigracja, wszystkie panstwa multikulturowe rozwijaja sie szybciej niz pozostale (wielce odkrywcze stwierdzenie, na tym samym poziomie co "dgy zimno nalezy nosic czapke".

W sopocie odbylo sie spotkanie (nie rozumiem jakie, kogo z kim itp, wiem tylko ze byl na nim Poncyliusz i Moja Norwegia). Zdaje sie, ze ustalono, ze szybki rozwoj Polski nie dotyczy (no z tym to sie zgadzam) a pomimo ogolnych tendencji dla Polski emigracja jest zagrozeniem (chyba zgromadzeni boja sie murzynow ludozercow, islamistow, i generalnie wszystkich innych gdyz POLSKA DLA POLAKOW ZIEMIA DLA ZIEMNIAKOW).

Na koniec cos sie musialo wydarzyc (nie wiem co, moze ktos araba, murzyna lub chinczyka zobaczyl) bo wszyscy gwalotownie opuszczali sale, byly jakies przepychanki przy wyjsciu ewakuacyjnym...

Generalnie calosc sytuacji co zywo przypominala ogarniety pozarem burdel, a autorce artykulu udalo sie po mistrzowsku oddac te atmosfere...

Natomiast konkternie: Co, Kto, Jak, Z Kim, o CZYM... Nie mam pojecie.
Wiem tylko ze Moja Norwegia uciekala w Sopocie przed Murzynem Poncyliuszem bojacym sie emigrantow...


Pieknie to wytlumaczyles..... a slon, co ze sloniem ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Makaryna napisał:
WujekJanek napisał:
Chodzilo chyba o to, ze w dzisiejszych czasach istnieje cos takiego jak emigracja, wszystkie panstwa multikulturowe rozwijaja sie szybciej niz pozostale (wielce odkrywcze stwierdzenie, na tym samym poziomie co "dgy zimno nalezy nosic czapke".

W sopocie odbylo sie spotkanie (nie rozumiem jakie, kogo z kim itp, wiem tylko ze byl na nim Poncyliusz i Moja Norwegia). Zdaje sie, ze ustalono, ze szybki rozwoj Polski nie dotyczy (no z tym to sie zgadzam) a pomimo ogolnych tendencji dla Polski emigracja jest zagrozeniem (chyba zgromadzeni boja sie murzynow ludozercow, islamistow, i generalnie wszystkich innych gdyz POLSKA DLA POLAKOW ZIEMIA DLA ZIEMNIAKOW).

Na koniec cos sie musialo wydarzyc (nie wiem co, moze ktos araba, murzyna lub chinczyka zobaczyl) bo wszyscy gwalotownie opuszczali sale, byly jakies przepychanki przy wyjsciu ewakuacyjnym...

Generalnie calosc sytuacji co zywo przypominala ogarniety pozarem burdel, a autorce artykulu udalo sie po mistrzowsku oddac te atmosfere...

Natomiast konkternie: Co, Kto, Jak, Z Kim, o CZYM... Nie mam pojecie.
Wiem tylko ze Moja Norwegia uciekala w Sopocie przed Murzynem Poncyliuszem bojacym sie emigrantow...


Pieknie to wytlumaczyles..... a slon, co ze sloniem ?


Artykul winien przyciagac uwage, sklaniac do refleksji, do przemyslen...

Autorka genialnie rozwiazala ten problem wprowadzajac postac slonia.
Ni z gruszki, ni z pietruszki, szast prast... SLON...

Jak widzisz, jest to zabieg skuteczny. Sama zastanawiasz sie nad sloniem. Szukasz odpowiedzi na to nurtujace cie pytanie. Piszesz posty na MN z prosba o wytlumaczenie czym jest slon???

Czyz to nie dowod na najwyzszy poziom kunsztu literackiego autorki artykulu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
380 Postów
Stały Bywalec
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok