Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Norwegia jednak nie przyjmie 10 000 syryjskich uchodźców - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Norwegia jednak nie przyjmie 10 000 syryjskich uchodźców
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Czyli jednak ktos pojechal do Francji i rozejzal sie wokol siebie...
...wracajac zachaczyl o zwecje i zapoznal sie ze skutkami projektu MILION MIESZKAN...
...po powrocie pozedl jeszcze na pacer na Gronland...
...przejechal sie po niektorych obrzezach Oslo...
...skorelowal to z sytuacja na swiatowym rynku paliw...
...przyjzal sie sytuacji w NAVie...

...i wyciagnal z tego wszystkiego wnioski.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
ppp ppp
(ja543)
Wiking
czyzby wreszcie do kogos dotarlo ,ze przyjmowanie tego bydla do niczego ndobrego nie prowadzi!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
ja543 napisał:
czyzby wreszcie do kogos dotarlo ,ze przyjmowanie tego bydla do niczego ndobrego nie prowadzi!


Rzekl bym raczej, ze przujmowanie wiekszej ilosci uchodzcow obciazajacych budzet oraz z powodu roznic kulturowych majacych problem z integracja ze spoleczenstwem.
Bylbym ostrozny z uzywaniem zwrotu bydlo
Zwlaszcza, ze wielu tego okreslenia ozywa w odniesieniu do na, Polakow.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
ppp ppp
(ja543)
Wiking
uzywa gdyz niestety wsrod Polakow takowe jednostki sie tutaj rowniez spotyka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
ja543 napisał:
uzywa gdyz niestety wsrod Polakow takowe jednostki sie tutaj rowniez spotyka.

Bardzo bym chcial zaprzeczyc, jednak...
Jedyne co, to stanowczo twierdze, iz nieladnie o kim mowic BYDLO.

A juz na pewno nie o calych grupach etnicznych, narodowosciowych itp.
Oni sa po prostu inni, co nie znaczy ze gorsi. Jako ludzie sa tak samo wartosciowi jak ja, czy ty. Tyle ze roznice kulturowe sa tak ogromne, iz nie sa w stanie szybko i skutecznie zintegowac sie z nasza cywilizacja. Podkreslam, ze z NASZA cywilizacja, nie zas z CYWILIZACJA.

Gdybys Ty pojechal czy pojechala tam ze swoja rodzina, tez bys nie pasowala. I tez ktos moglby powiedziec o Was BYDLO. Bydlo nie znajace i nie szanujace tradycji i kultury, nie potrafiace odpowiednio zachowac sie ani w domu, ani w sklepie, ani na ulicy... o pracy w ogole juz nie mowmy. Bylo by tak samo, tylko ze w druga strone.

1.9TDI to swietny silnik, ale jesli masz malucha, to chocby nie wiem co nie bedzie pasowal, nie mozesz jednak twierdzic, ze to kompletny zlom.

W polityce licza sie pieniadze. 10 tysiecy nowych uchodzcow nie tylko spowodowalo by komplikacje natury spolecznej, ale przede wszytkim obciazenie budzetu. Ogromne i stale. Stale, bo integracja tych 2 kultur to (zastrzegam, ze to jedynie moja prywatna, byc moze mylna opinia) mzonka. Aby sie o tym przekonac nie trzeba jechac do Francji czy Szwecji. Wystarczy tak jak napisalem w swoim pierwszym poscie isc na spacer na Gronland w Oslo, czy zwiedzic niektore blokowiska na obrzezach.

W polityce nigdy nie ma nic oobistego. To tylko i wylacznie interesy. i nie dziwie sie niektorym norweskim politykom, ze twardo powiedzieli NIE.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Janusz Płodzień
(LabMaja)
Wiking
Przyjecie takiej ilosci uchodzcow z Syrii gwarantuje rozpowszechnianiem terrorystow i islamistow w Norwegii. Komus chyba bardzo na tym zalezy, to jest samozaglada norweskiej kultury. Podkladaja bombe sami sobie pod tylek zeby brzydko nie pisac dupe. hahahah tylko idiota moze na takie cos sie zgodzic.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
132 Posty

(crow)
Stały Bywalec
Hm .......... zastanawiam sie dlaczego 10.000 syryjczykow jest zle, a 100.000Polakow jest dobrze? Dobrze dla kultury?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Polacy są bardziej wydajni od muślimów dla kultury norweskiej
bo nie tylko przywożą swojego boga
ale również tabakę i alkohol, które to produkty sprzedają tubylcom po okazyjnych cenach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
132 Posty

(crow)
Stały Bywalec
No ale zeby az takie rozdrobnienie investycji?Malo to ekonomiczne jest.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok