Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Zmagania z Barnevernet – powstaje organizacja wspierająca walkę o dzieci - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Zmagania z Barnevernet – powstaje organizacja wspierająca walkę o dzieci
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
347 Postów

(sorlandet)
Stały Bywalec
No cóż.. nie posiadają swoich "inteligentnych komórek",to siłą kradną cudze..
W Norwegii rodzi się bardzo dużo Norweskich niemowlaków z zespołem downa,czy z innymi poważnymi chorobami,które nie będą pozwalały tym dzieciom normalnie funkcjonować, ponieważ istnieje w Norwegii od lat kazirodztwo,które jest patologią seksualną w tym kraju,które jeszcze w nielicznych domach do dziś dnia,w dalszym ciągu je powiela..
Obecnie na "czasie" są zabierane dzieci Litwinom, w sumie każdy kto decyduje się narodziny swoich dzieci w Norwegii,robi to na własną odpowiedzialność...
Tu panuje chory system instytucji jaką jest BV
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
142 Posty

(artgregor)
Stały Bywalec
Cóż za bzdury , skąd takie informacje bierzesz , poprzez takie dziwne historie budowane są mity wokół BV - to tak nie wyglada
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
347 Postów

(sorlandet)
Stały Bywalec
artgregor proponuję czytać artykuły ze zrozumieniem i myślę,że w ogóle nie masz dzieci,skoro twierdzisz,że "BV- to tak nie wygląda"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
142 Posty

(artgregor)
Stały Bywalec
Wychowuje dwujke dzieci sam a z BV współpracuje od 2 lat nie mam żadnych zastrzeżeń , tak na początku bałem sie a tylko dlatego ze nie znałem kto to i nasłuchałem sie takich glopot które powilasz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
142 Posty

(artgregor)
Stały Bywalec
Kazirodztwo to są lata 80 te i do tył to pierwsza kwestia druga to to ze w Polsce słyszę w mediach minimum co tydzień ze gdzieś , jakiemuś dziecku dzieje sie krzywda i nic pozatym nie ma systemu który by pomagał dziecia . Tutaj jak zauwazyliscie jest inaczej dobro dziecka jest najważniejsze , moze nieraz do przesady to juz jest na inny temat . Zauważcie ze mało kiedy jest pisane w jakich okolicznościach dzieci były zabierane a tylko ludzie sie skarżą na druga cześć zdarzenia ze wogole jest wzięte i ze nie ma ktoś powiedzmy kontaktu . Mam na myśli ze np rodzice byli pijani to dla nas to jest normalne - co tam pare piwek - i to z tad sie bierze zdziwienie . Ja tylko moge powiedzieć ze jesli ktos jest w porządku nie ma czego sie obawiać i spokojnie wychowywać tu dzieci a warunki sprzyjają ku temu , pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
W koncu jakis przyzwoity artykul napisany przez ambitne zurnalistki poczytnej MN. Oby wiecej takich!

Jak wiadomo, zurnalistki nie klamia, dlatego wierze gleboko w prawde subiektywno-obiektywna tego wywiadu.
Od wiekow powszechna jest wiedza o niskiej inteligencji narodu norweskiego, a zwlaszcza dzieci. Nie dziwi mnie wcale, ze wladza w trosce o stan IQ narodu musi uciekac sie krokow drastycznych.
Kazda nacja bylego bloku Europy wschodniej wykazuje niesamowicie wysoki IQ i dlatego kradziez dzieci jest i bedzie na porzadku dziennym. Mysle, ze bedzie jeszcze gorzej - bazuje sie na wypowiedziach mojego dobrze poinformowanego sasiada.

Mnie osobiscie tez chciano ukrasc dzieci pare razy - w bialy dzien, na ulicy. Na szczescie nogi mam mocne to sie zaparlam, rowniez w sobie. Dzieci mam do dzisiaj, chociaz nie wiem czy sie z tego powodu ciesze. To tylko wydatki, bo dzieci tutaj szalenie roszczeniowe. Chca caly czas nowe Iphony, torebki Chanel i nowe skutery. Na koniec miesiaca to mam zero na koncie i musze chodzic do NAV po wsparcie.

Czasem mysle, ze oddam je dobrowolnie, to troche zaoszczedze na moje wymarzone Le petit chateau we Francji.

Drodzy rodzice - wracajcie do Polski. Ten niecywilizowany kraj nie plynie ani mlekiem ani miodem. Obfituje tylko w pracownikow BV.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty
krzysztof kowal
(krzychu39)
Nowicjusz
Skoro BV tobie pomogło to opisz konkretnie na czym ta pomoc polegała?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Katarzyna Sz
(katrrrin)
Wiking
Z dokumentow pierdoło !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Katarzyna Sz
(katrrrin)
Wiking
To do Pana któremu BV pomogło. Stad sie artykuł wziął. Gratulacje ze trafiłeś na wyjątki i dziekuj Bogu za nie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok