Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

2015: rok aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu! - Norwegia

Czytali temat:
halina manka Jon Doe Jan Maryjan ROBERT SIGØYNER Agnieszka W Katarzyna Kasicka Dorota Hansen marcin kujawski P. H. Ewa Adam pawel piotr Gosza B. Eliza Tyczewska (288 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu 2015: rok aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Brygida64)
Wiking
Norwegowie to rzeczywiście najbardziej aktywni ludzie jakich spotkałam. Sportowy styl życia widać na ulicach miast. Kobiety w adidasach na każdą okoliczność to rzecz w Polsce nie do przyjęcia. Mój zachwyt budzi natomiast sprawność norweskich dzieci na placach zabaw, nasze niestety wolny czas spędzają przed komputerm.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
Brygida64 napisał:
Norwegowie to rzeczywiście najbardziej aktywni ludzie jakich spotkałam. Sportowy styl życia widać na ulicach miast. Kobiety w adidasach na każdą okoliczność to rzecz w Polsce nie do przyjęcia. Mój zachwyt budzi natomiast sprawność norweskich dzieci na placach zabaw, nasze niestety wolny czas spędzają przed komputerm.

Z dobrego serca odradzam tobie wpadanie w zachwyt nad czymkolwiek zwiazanym z Norwegia.
Nie jest to tutaj dobrze widziane, a wrecz nawet tepione.

Co do obuwia sportowego - szpilki na popoludnie/wieczor, wygoda w dzien.
Ale nie sluchaj sie mnie, ja i tak siedze caly dzien na kanapie - to i obuwie mi nie potrzebne. Siedze sobie na bosaka...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
nawet w zimie po sniegu w tramkach lataja


i to wieczorowe jogesko
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok