Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Uczniowie poczęstowali nauczycieli ciastem z haszyszem - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Uczniowie poczęstowali nauczycieli ciastem z haszyszem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Mroziq)
Wiking
Zatruli sie? Dopoki nie odzyskaja zdolosci prowadzenia samochodu? Ludzie co to za gadanie? Tym sie nie da zatruc zeby cokolwiek stalo sie ze zdrowiem trzeba wypalic, zjesc lub cokolwiek 1/3 masy swojego ciala w postaci marihuany... A swiadomosc odzyskuje sie po 2-4 godzinach... Boze co w tej europie sie dzieje... Jakie zatrucia jakie narkotyk?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Paweł Staniecki
(angrytree)
Wiking
smacznego :] zabawna sytuacja a panika rodem z propagandy amerykanskiej lat 50 :]
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
431 Postów

(Turysta11)
Wyjadacz
Trochę o tym zamieszaniu z narkotykami w szkołach czy przeprowadzać testy czy też nie w radiu mulą już 3 dzień. Na początku lat 90 tych w Polsce przeprowadzano ankiety na temat uczniów szkół podstawowych od chyba 4 do 8 klasy, czy lub mieli styczność z używkami generalnie, papierosy alkohol i narkotyki było to chyba kilka rodzajów narkotyków * dodam że wcześniej nie było Internetu* więc wiedza była oparta z filmów lub fakty co miały miejsce w większych miastach natomiast na wsi można było ukraść potocznie kurę Nowakowi i wypić wino w (Grabinie. *las*) wydaje mi się że w Norwegi powinni przeprowadzić taką ankietę ogólną każdy uczeń wypełnia taką ankietę i nie podpisuje się pod nią. Ogólnie informację podaje się że student pisze prace magisterską na stopniu regionalnym.
Wszystkie dane zbiera się podaję ministrowi zdrowia on bierze 2uch socjologów i psychologa szefa policji i oni mają niech radzą co mają zrobić z tym faktem, nauczyciele mogą jedynie informować o zagrożeniach płynących z tych używek. A rodzice się trochę interesować swoimi pociechami *albo udrękami* różnie to bywa. Ktoś napisał tu że patologii nie ma w Norwegii . Może ktoś ma jakiś pomysł co powinni zrobić tutejsi włodarze.
Tylko przykład >A tak po chłopsku biorąc pod uwagę partie polityczne jako drzewa, ja wybrałem największe Høyre, policje użyć jako pałę i tak po prostu przypierdolić w to drzewo, czy spadną jakieś zgniłe liście? Jak tak to jestem ciekawy ile.
Jakieś czas temu opowiedział mi znajomy Norweg taką historie o jak policja złapała dziewczyne jadącą samochodem i w samochodzie po zatrzymaniu znaleźli bagażnik narkotyków, dziewczyna z pochodzenia Litwinka a samochód był nie jej, tylko jej chłopaka Norwega z wpływowej rodziny. Co się stało rodzina wynajęła adwokata wyciągneli dziewczynę, a po czasie otrzymała mieszkanie od komuny. Zapytał się mnie jak nie mają być wkurzeni na obcokrajowców. Nie broniąc tej dziewczyny zapytałem się czyj to był samochód i dlaczego ją tak bronili chyba nie dla tego że dobrze laskę robiła. Policja nie powinna podlegać władzy ani komuny ani innym instytucjom. Pani premier powinna dofinansować jednostki zwalczające zorganizowane grupy. A to w żarcie polecił bym 2uch naszych orłów z Szczytna żeby pomogli w szkoleniu, a dla mniej zainteresowanych panią Orłowską do potrzymania formy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Wiking
jezu co za brednie, zatrucie haszyszem??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(1975kris)
Wiking
a może to był haczyk z ciastem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(1975kris)
Wiking
dobrze że nikt się nie wyprostował, widać słabe osobniki, nie tolerują trawy, to genetyczne zapewne...ja bym połknął całą blachę ze smakiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
co kraj to obyczaj, w Polsce się alkoholu do ciast dodaje
a łyski pije się pod mleko, ogórka i ciasto babuni , w baraku pod Uszlu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok