Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Śnieżny paraliż Norwegii [AKTUALIZACJA] - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Śnieżny paraliż Norwegii [AKTUALIZACJA]
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
114 Posty
( )
(777)
Początkujący
Kuzwa jakie sieroty ,letnie opony i juz paraliz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
193 Posty
Ewa Adam
(MalaCzarnaEwa)
Stały Bywalec
Snieg w marcu???? Powaznie???? Noz jestem zaskoczona...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
prześliczne te nasze żurnalistki
i jakie piękne oczy mają
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
No i poczułem się jak u nas w Polsce:

GWAŁTOWNY ATAK ZIMY ZASKOCZYŁ NASZYCH DROGOWCÓW.

A nawiasem mówiąc, to właśnie wróciłem do domu i mogę się teraz pośmiać, ale na dworze było mi stanowczo nie do śmiechu. Na Bogstadveien gdzie mieszkam czekałem na jakikolwiek tramwaj żeby dojechać do centrum 55minut. Podkreślam, jakikolwiek, obojętnie który. Na OlavRyesPlass rozstałem się z kolegą, on pojechał samochodem do domu [na tyłach Vigelanda], chciał mnie podwieźć ale nie skorzystałem, poszedłem z buta. I przed chwilą dzwoniłem do niego - on już prawie prawie dojechał - przy okazji nauczyłem się wielu bardzo ciekawych wielopietrowych brzydkich wyrazów. A ja już sobie siedzę w domku i pisze ten komentarz.

Ale widok mojego kota który niczym nie zrażony usiłuje poruszać się w tym śniegu - BEZCENNE.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(6e6)
Maniak
no dobre te poranne zmagania były, autobusy w oslo nie dzialaly, nawet zielone, jedynie t bana jakos jezdzila
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
WujekJanek napisał:
No i poczułem się jak u nas w Polsce:

GWAŁTOWNY ATAK ZIMY ZASKOCZYŁ NASZYCH DROGOWCÓW.

A nawiasem mówiąc, to właśnie wróciłem do domu i mogę się teraz pośmiać, ale na dworze było mi stanowczo nie do śmiechu. Na Bogstadveien gdzie mieszkam czekałem na jakikolwiek tramwaj żeby dojechać do centrum 55minut. Podkreślam, jakikolwiek, obojętnie który. Na OlavRyesPlass rozstałem się z kolegą, on pojechał samochodem do domu [na tyłach Vigelanda], chciał mnie podwieźć ale nie skorzystałem, poszedłem z buta. I przed chwilą dzwoniłem do niego - on już prawie prawie dojechał - przy okazji nauczyłem się wielu bardzo ciekawych wielopietrowych brzydkich wyrazów. A ja już sobie siedzę w domku i pisze ten komentarz.

Ale widok mojego kota który niczym nie zrażony usiłuje poruszać się w tym śniegu - BEZCENNE.


A u mnie żaden autobus się dziś nie spóźnił, drogi rano były w śniegu, ale teraz wszystkie odśnieżone i czarne, jedynie działkę mam całą w śniegu i muszę odpalić odśnieżarkę albo czekać aż stopnieje. Kot był na dworze ze dwie minuty może, wrócił i wbił się do sypialni otwierając sobie zamknięte drzwi, cfanika jeden...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Marcin M
(MarcinM798)
Wiking
Metrro 0 8.00 jechalo 10 stacjii przez godznie, a na jerbanetorget po 40 min w oczekiwaniu na autobus zwątpilem. Postanowilem że pojade samochodem. A tu kolejny psikus 50cm sniegu przed garażem i 30 metrów do wyjazdu. Zmarnowany dzien w domu eh... życie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(6e6)
Maniak
A u mnie żaden autobus się dziś nie spóźnił, drogi rano były w śniegu, ale teraz wszystkie odśnieżone i czarne, jedynie działkę mam całą w śniegu i muszę odpalić odśnieżarkę albo czekać aż stopnieje. Kot był na dworze ze dwie minuty może, wrócił i wbił się do sypialni otwierając sobie zamknięte drzwi, cfanika jeden...

ponoc ma byc w nocy plus 5 i snieg ma zejsc...ale przyznac rzeba ze problem byl dojechac do roboty z rana
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
aga bandola
(baga)
Wiking
wczoraj zapowiadali duże opady śniegu ale wszyscy zaskoczeni.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok