Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
r bodzio Wojciech Lewandowski dorota dorota Natali B (865 niezalogowanych)
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
Crow napisał:
E tam ................. te wszyskie "piekne" widoki w N to "oppskryt". Ustawiaja hologramy w tle bo maja na to pieniadze. Kraina uludy.

W Polsce sa za to niezapomniane widoki. Taki Slask np ! Przecudne formy hald weglowych w polaczeniu z cudownym zapachem palonego wegla .............. cudo ! Architektoniczne perelki w postaci szybow kopalnianych, a w tle fabryczne bryly budynkow koksowni............czy moze byc cos piekniejszego?
No i igrajace w swietle zachodzacego slonca bogactwo kolorow tysiecy reklam, z ktorych kazda jest dzielem sztuki. Tu i tam, rozwalony worek smieci dodaje tylko uroku i stwarza wrazenie ze krajobraz robi sie jeszcze bardziej ciekawy.
Co tam Norwegia. Bzdura. Nic tu nie ma co mogloby wzruszyc prawdziwa polska dusze.


Unesco sie klania. Oni uwielbiaja hologramy jak i inne przeklamane widoki.
Kazdy lubi cos innego, jedni ciepla wodke, inni zimny cognac.....

Piekne hologramy norweskiej natury znalazly sie na liscie "verdensarv" UNESCO.
Ja polecam Vegaøyene znajdujace sie Nordland. Unikatowa przyroda i kolonia ærefugl ( edredon ). Naprawde warto sie tam wybrac.
Helleristningene w Alta tez znajduja sie na owej liscie, podobniez jak i Geirangerfjorden, miasteczko gornicze Røros czy zabudowa drewniana wzdluz nadbrzeza w Bergen.

Miejsc wartych zobaczenia w Norwegii jest bardzo duzo. Natura jest niepowtarzalna i widoki rowniez.
W moim regionie jest duzo skal z helleristningene, sa tez tereny pochowku z okresu vikingow ( gravhaug ).
Tak wiec miejsc na krotkie wycieczki jest sporo. Ja czesto odkrywam nowe miejsca ktore zachwycaja mnie swoja surowoscia i
pieknem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
SENTEX napisał:


A co do was ludzie zachwyceni skala przeciez to totalny koniec swiata gdyby nie ta kasa to juz dawno by mnie tu nie bylo dziwie sie wam
[/b]


Panie Sentex, rzeczywiscie skała może zachwycać, tak jak i drzewo, kwiat, zwierzę, woda, niebo itd itd itd. Może mi Pan przesłać zdjęcia krajobrazu który Pana zachwyca? Jestem naprawdę ciekawa poziomu pańskiej wrażliwości.
Druga rzecz czy naprawdę nie ma dla Pana innych możliwości? Może trzeba troszkę kasę odrzucić w kąt żeby cieszyć oko i duszę każdego dnia? Mieć mieszkanie nie za 4 mln a za 1.200 000 ale widok za oknem jaki się kocha. To ważne Panie Sentex dla dobrego samopoczucia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
41 Postów

(Crow)
Nowicjusz
Obojetnie ile pieniedzy bym mial ..... to za barak 4 miln nie dam. No ale, bogatemu wszystko wolno
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
SENTEX napisał:
Nudy Nudy norweskie nudy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok