Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Krzysztof Jaskolski MARIUSH EF małgorzata nowak wiking481 (1229 niezalogowanych)
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
hau hau
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(broda)
Wiking
Nav nie chce płacić tego co się nam należy bo tu pracowaliśmy i płaciliśmy podatki ,celowo robią pod górkę w urzędach, giną im dokumenty albo celowo informują ze to już wszystko jest złożone a na koniec czegoś brakuje i brak wypłaty z ich strony ,myślę ze to nav tu jest największym oszustem i krętaczem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(STAGO)
Wiking
Moj mąz bral udział w takim kursie ,pod koniec praktyki która miał w sklepie z niewiadomych przyczyn popełnił samobójstwo,było to w 2013 roku.Wszystkie koszty związane z kremacja itp pokrył mój syn ok 12 tys zł ,do tej pory nie dostaliśmy zwrotu z ubezpieczenia ani odpowiedzi dlaczego nam sie nie należy zwrot.Mam wrażenie że tak nie powinno być,wykorzystuje NAV sytuacje że mąż był cudzoziemcem .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
58 Postów
Basia chesterka
(Basia40)
Nowicjusz
Daro hihi my za 4 msc zwracalismy. Najlepsze akcje sa jak sa wypadki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
431 Postów

(Turysta11)
Wyjadacz
Są jakieś informacje na temat jakie osoby wyłudzały pieniądze, czy byli to obcokrajowcy czy Norwedzy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
Turysta11 napisał:
Są jakieś informacje na temat jakie osoby wyłudzały pieniądze, czy byli to obcokrajowcy czy Norwedzy.

no to ku#¤¤ nie wiesz ze jak nie podanoo narodowosci to znaczy ze to norwegowie ? Gdyby to zrobili polacy to byloby tlustym drukiem napisane...

.... polacy nie naciagliby az takiej kwoty.... polacy nawet tyle nie zarabiaja w regularnej pracy co zostalo wyciagniete z navu... no i na koniec wydaje mi sie ze trzeba byc rdzennym mieszkancem tego kraju aby miec pomysl na wyludzenie kasy,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok