Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Złe nawyki żywieniowe Norwegów - Norwegia

Czytali temat:
(839 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Złe nawyki żywieniowe Norwegów
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(broda)
Wiking
te ryby z farm to na pewno samo zdrowie , jak samemu w fiordzie nie złapiesz to nie lodź się ze te ze sklepu są dobre dla twojego organizmu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
Ja tam od lat jem karpia z portu. Czasem ogorki i gotowe pierogi z czyms nieokreslonym, ale bardzo dobrym. Kapuste z beczki lubie, w niej wiele zdrowych witamin jak mowia madrale.

Zapijam czym sie da, aby tylko to bylo w kolorze bialym. Woda tez moze byc.

Zalecen nikogo nie slucham bo ja i tak wiem wszystko najlepiej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
Chińczycy, w obawie przez wirusem, zaprzestali importu norweskich łososi.

Eksport norweskich łososi drastycznie spadł, gdy we wrześniu 2014 roku w chińskich mediach rozeszła się informacja o rybach zarażonych wirusem eboli.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
cysiek2 napisał:
Chińczycy, w obawie przez wirusem, zaprzestali importu norweskich łososi.

Eksport norweskich łososi drastycznie spadł, gdy we wrześniu 2014 roku w chińskich mediach rozeszła się informacja o rybach zarażonych wirusem eboli.


Tragedia...
I jak ta Norwegia sie tego podzwignie teraz ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
agnieszka wojcik
(losos58)
Wiking
W NORWESKICH HODOWLANYCH LOSOSIACH JEST DARMOWA WKLADKA etoksykina, diooksyny,dieldryna, toksafen, PCB, aldryna. Widac, ze norwedzy nie tacy glupi, zeby sie truc. obejrzyjcie "CALA PRAWDA O RYBACH" mozna jesc tylko zlowiona w Fiordzie i to nie w tych gdzie jest hodowla laksa bo tam 15 m odpadow gowienek, pestycydow, antybiotykow .....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok