Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(2397 niezalogowanych)
431 Postów

(Turysta11)
Wyjadacz
Panie Januszu , powiem tak , za wysokie ludzie macie mniemanie o firmie Lasy Państwowe. Są dyrekcje regionalne gdzie siedzi dużo biurokratów w wysokimi pensjami a klienta traktują jak intruza. Pojechałem zapłacić gotówką za surowiec a kasa zamknięta w godzinach pracy bo panie jedzą i ględzą. Co do surowca i przede wszystkim cen to dramat. Najlepszy towar sprzedają za najniższą cenę znajomym odbiorcom którzy przelewają kasę po półtora roku . A chłąm krzywy i z gwożdziami to sobie liczą jak za jakieś kłody egzotyczne. Drewno jest w Polsce o 40% droższe niż w Niemczech i nie ma nawet co porównywać jakości grubych równych niemieckich świerków to tego badziewia co za ciężkie pieniądze sprzedają lasy panstwowe. Dodatkowo to oni powinni się na te drogi gminne składać bo jak robią zrąb i zwózkę to z okolicznej drogi nawet bitej zostają strzępy. Ba potrafią tak jak mi rozjechać prywatną drogę wewnętrzną i nawet nie poczuwają się do pokrycia rachunku za równanie. Tak że do końca nie jestem pewien czy jednak nie trzeba by było tych lasów sprzedać w cholerę. Może prywatni właściciele by nie robili sobie kpin jak LP.

No nie wiem do którego Janusza to było ale postaram się odpowiedzieć, Jeżeli chodzi o samą administrację to może być problem, zacznijmy od początku *Ludzie* i koniec Co do kasy za opłatę mógł być to przypadek jednorazowy chyba że masz informację, że więcej takich przypadków było, Kwitek za opłatę chyba miałeś. W Norwegi natomiast jak pójdziesz na policje na początku będą cię zwozić a jak już ci przyznają że dokumenty są nie zgondne z prawem to wyślą cię do innej instytucji to się nazywa pranie, nie wspomnę o samy zapisie że toś taki był a protokół to niby ja miałem napisać. Ale wracając do drug i tu masz rację gmina chujowa a radni nie lepsi jak pozwalają na taką sytację. I tu przykład daj im coś teraz do sprywatyzowania. Czy ktokolwiek z was próbował rozmawiać podczas wyborów z przyszłymi radnymi. Czy przykładowy Jasio postawił piwo to dawaj na niego. Maiłem taką możliwość kontroli na prezydenckich i gminnych. Poznałem regulacje i co niektórych kandydatów ludzie interesy idą robić a nie dobro wspólne. I nie każdy kto współpracował z sb. Idzie kraść i jest komuchem. A oświadczenia też sprawdzałem. Coś na wesoło

Ale za posta twojego łapka do góry.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
jasta102 napisał:
Karol.Ky napisał:
jasta102 napisał:
Karol.Ky napisał:
jasta102 napisał:
cysiek2 napisał:
Instytut Sobieskiego buduje państwo oparte na prawdziwych prawach naturalnych
www.sobieski.org.pl/misja/
Naszą misją jest tworzenie idei dla Polski. Idei opartych na przekonaniu o potrzebie budowy w Polsce suwerennej republiki, silnego, sprawnego, ale też i ograniczonego państwa, które zapewnia zachowanie równowagi pomiędzy wolnością i odpowiedzialnością obywatelską, gwarantującego swobodę gospodarczą. Państwa zapewniającego ład społeczny ufundowany na prawie naturalnym i chrześcijańskim dziedzictwie narodowym oraz ogólnoludzkich wartościach.

rewelacja
takie pomysly 1050 lat od zalozenia polactwu panstwa przez Wikinga zwanego Mieszko


Czyzbys czytal Dagome iudex?

wiekszy wplyw miala na mnie Historia Rosji
dokument w wersji angielskiej na Discovery
gdzie Rus Kijowska zakladali Wikingowie


Gratuluje zrodel. Historyczne dokumenty na Discovery czesto mozna porownac da artykulow w nesweeku, onecie czy sforze.

młody człowieku
jest to zgodne z oficjalną wersją Rosyjskiej Akademii Nauk



rozebało mnie łopatki... No o obiektywizm to ich posądzić nie można..

na temat tego co działo się w katyniu, też pewnie ruskich wersja też jest dla ciebie jedyną słuszną.


O tej żółci bydlęcej co do piwa dodają to od ruskich wiesz pewnie..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Lomo napisał:
Panie Januszu , powiem tak , za wysokie ludzie macie mniemanie o firmie Lasy Państwowe. Są dyrekcje regionalne gdzie siedzi dużo biurokratów w wysokimi pensjami a klienta traktują jak intruza. Pojechałem zapłacić gotówką za surowiec a kasa zamknięta w godzinach pracy bo panie jedzą i ględzą. Co do surowca i przede wszystkim cen to dramat. Najlepszy towar sprzedają za najniższą cenę znajomym odbiorcom którzy przelewają kasę po półtora roku . A chłąm krzywy i z gwożdziami to sobie liczą jak za jakieś kłody egzotyczne. Drewno jest w Polsce o 40% droższe niż w Niemczech i nie ma nawet co porównywać jakości grubych równych niemieckich świerków to tego badziewia co za ciężkie pieniądze sprzedają lasy panstwowe. Dodatkowo to oni powinni się na te drogi gminne składać bo jak robią zrąb i zwózkę to z okolicznej drogi nawet bitej zostają strzępy. Ba potrafią tak jak mi rozjechać prywatną drogę wewnętrzną i nawet nie poczuwają się do pokrycia rachunku za równanie. Tak że do końca nie jestem pewien czy jednak nie trzeba by było tych lasów sprzedać w cholerę. Może prywatni właściciele by nie robili sobie kpin jak LP.

Znajomy potrzebował drzewa na konstrukcje dachu, miał las sosnowy który bardziej opłaciło się sprzedć i kupić za to porządny świerk słowacki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok