Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Dariusz Laskowski Łukasz pietrucha Jarek Kam.... kamil ottenbreit Marcin Lenart ANNA anna marek c Michał Struzik *** *** Adriana . Lui za Wojtek333 Fetsund (6121 niezalogowanych)
275 Postów
Janek Szaradek
(opptymus)
Stały Bywalec
Annna85 napisał:
Nie zacytuje bo te posty zostaly usuniete! Ale byl taki madry ktory o grzybkach w lesie uzyczal artykul insuujac ze szukajcie go tam. Byc moze rodzina poprosila o usuniecie bo jak tak mozna. I nie zarzucaj mi ze mam cos z glowa bo temat sledzilam i mnie mierzilo nie pierwszy raz cos napisac. Ale juz z tym obrazaniem checi i prosb rodziny o modlitwe nie rozumie. Nie wasz biznes kto w kogo wierzy i zachowajcie te swoje antyreligijne psychozy dla siebie. Tyle w tym temacie.

Skad wniosek, ze to psychozy? Wiesz cos wiecej..moze ze zrodla? Nikt nie obraza checi rodziny by sie modlic. Pytanie dotyczylo skutku. Jaki to przynioslo skutek i czy ten co wzial za to pieniadze wiedzial, ze jest w stanie pomoc a jesli tak to dlaczego nie pomogl. Jezli wiedzial, ze nie jest w stanie, to dlaczego wzial kase.

Problem jest subtelniejszy, ale nie na twoja glowe.

To czy byl w temacie watek o ktorym piszesz nie jestesmy w stanie udowodnic. Ja tego nie widzialem. Alternatywa jest to, ze rylko ty to widzialas, lub myslalas, ze widzialas co nas cofa do twojego problemu z glowa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
monika konieczna
(mzkoniecznosci)
Wiking
a skąd wiesz ,ze ksiadz wziąl kasę?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
monika konieczna
(mzkoniecznosci)
Wiking
a skad wiesz ,ze ksiadz wziął kasę?
Znam te sytuacje i uwierz mi ,nie życzę Ci tego , co przezywa ta rodzina .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
JAGODA ROSTEK
(ROGJA)
Wiking
Wiadomo, czy żyje..?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Smutne to swieta dla rodziny.
Wspolczuje bardzo.

Artylul o znalezieniu Mariusza Konczaka:
www.dt.no/Mann_i_vannet_ved_Ypsilon-5-57-9602.html
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
marta mikolajczuk
(mala_0707)
Wiking
kochani znalezli wczoraj Mariusza niestety wiadomosc jest smutna bo znaleziono jego cialo .Wyrazy wspolczucia dla rodziny
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
JAGODA ROSTEK
(ROGJA)
Wiking
Straszne
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Paweł >
(spandus123456)
Wiking
Co się z nim stało?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok