Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Sposób na błyskawiczną odprawę na lotnisku - Norwegia

Czytali temat:
(661 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Sposób na błyskawiczną odprawę na lotnisku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Michal Morawiec
(MorawiecAntek)
Wiking
ja to mam dre łacha z tych wszystkich Januszy. 40 minut przed wejsciem do samolotu już kolejka na 50 metrów. A może nie będzie miejsca? A może nie polece? ŻENADA I ŻAL!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów

(Krisku1971)
Wiking
MorawiecZbyszek, kolejka do tzw. cywilizowanych linii to rzeczywiście śmieszne ale w okresie przedświątecznym dość często się zdarza że na wizz nie ma miejsc. Wiem że to jakimś Bareją śmierdzi ale z i do Norge tak było! To samo robią z bagażami. Opowiadali mi znajomi jaki był zapach na hali odbioru bagaży w Stv. w ubiegłym roku kiedy to dotarły bodajże po dwóch czy trzech dniach. Zwróć uwagę,że nasi rodacy nie rozumieją pojęcia >bagaż podręczny
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów

(Krisku1971)
Wiking
...i np. w norwegian jest problem z upchnięciem wszystkich walizek w schowkach. Zatem reasumując ludzie stoją w kolejkach bo 1) chcą poleciec ( wizz nie numeruje miejsc) 2) chcą mieć swój bagaż podręczny w miarę blisko siedzenia. Pozdrawiam wszystkich i Wesołych Świąt życzę!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Krisku1971 napisał:
MorawiecZbyszek, kolejka do tzw. cywilizowanych linii to rzeczywiście śmieszne ale w okresie przedświątecznym dość często się zdarza że na wizz nie ma miejsc. Wiem że to jakimś Bareją śmierdzi ale z i do Norge tak było! To samo robią z bagażami. Opowiadali mi znajomi jaki był zapach na hali odbioru bagaży w Stv. w ubiegłym roku kiedy to dotarły bodajże po dwóch czy trzech dniach. Zwróć uwagę,że nasi rodacy nie rozumieją pojęcia >bagaż podręczny

też o tym słyszałem że wizz miał pare razy za dużo pasażerów. kumpel raz siedział razem ze stewardessami bo zwykłych miejsc zabrakło.

Jednak nie mogę się nadziwić czego to wszyscy prawie stoją w tej kolejce jakieś pół godziny przed tym zanim odprawa się zacznie? Może myślą że wcześniej dolecą? priorytet wcale taki drogi nie jest. I to wyłażenie z siedzeń na korytarz zaraz po zatrzymaniu samolotu, 10 minut ściskania się na stojąco po to żeby minute wcześniej wysiąść, a i tak potem czekać na konserwy i pasztety...

"
Pamiętajcie, by z bagażu podręcznego lub kurtki wyjąć przedmioty wartościowe i przedmioty metalowe, takie jak telefon komórkowy, klucze i monety.
"


a po wuj?

zawsze wszystko zostawiam w kurtce/torbie (oprócz laptopa) i jakoś nikt nie miał z tego tytułu obiekcji, nawet szybciej trwa zabranie swoich rzeczy po odprawie. Karty, klucze, tel też działają bez problemu..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok