Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
Jacek B Krzysiek XXX (1968 niezalogowanych)
5 Postów

(dupek33)
Wiking
Joseph napisał:
i się gabryś wcurwił, a miało go nie być............

I Mnie nie ma, ot wprosiłem się jedynie na urodziny tylnymi drzwiami, urodziny się kończą i Ja też zmykam.
Za dużo mam prywatnych kłopotów, a za mało czasu by tu siedzieć i się droczyć z tumanami.
Be zemnie jak widzę, też sobie dajecie radę w tym ogólnym szambie.
Bywajcie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
wiesiek bobo
(wieslw165)
Wiking
wiem oczym piszecie miałem doczyńienia z Polonorkiem
JEST DOKŁADNIE TAK JAK BYŚĆIE PISALI TYLKO ONIM I ZNALI GO DOSKONALE
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
dupek33 napisał:
Joseph napisał:
i się gabryś wcurwił, a miało go nie być............

I Mnie nie ma, ot wprosiłem się jedynie na urodziny tylnymi drzwiami, urodziny się kończą i Ja też zmykam.
Za dużo mam prywatnych kłopotów, a za mało czasu by tu siedzieć i się droczyć z tumanami.
Be zemnie jak widzę, też sobie dajecie radę w tym ogólnym szambie.
Bywajcie.


no tak jak zlikwidujesz jedno z konkretnych I oficjalnych konto to wtedy ciebie nie ma, a pisanie postow z nieoficjanych konto to juz nie ty.....o_O
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
dupek33 napisał:
Joseph napisał:
i się gabryś wcurwił, a miało go nie być............

I Mnie nie ma, ot wprosiłem się jedynie na urodziny tylnymi drzwiami, urodziny się kończą i Ja też zmykam.
Za dużo mam prywatnych kłopotów, a za mało czasu by tu siedzieć i się droczyć z tumanami.
Be zemnie jak widzę, też sobie dajecie radę w tym ogólnym szambie.
Bywajcie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Ada89)
Wiking
Moi drodzy skąd w Was wszystkich aż tyle zawiści?? Przecież każdy z nas decyduje o sobie, tak ci mieszkający w RP jak i emigranci. Swoją ojczyznę szanować trzeba ale dlaczego kierujecie tyle jadu do osób które po prostu wybrały inne życie? Chcą mieszkać w Norwegii więc próbują się dostosować do środowiska w którym żyją, biorą sobie kredyty, uczą się języka, posyłają dzieci do Norweskich szkół i co w tym złego?? Wybrali takie życie i nic nam do tego. Czy nie możemy udowodnić że te stereotypy o Polakach są fałszywe? Po co opluwać się wzajemnie, że ten polonorek, tamten pijak i oszust. Czy właśnie tym nie udowadniamy jak okropnym narodem jesteśmy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
tu nie chodzi o jezyk ani dzieci w szkole ,tylko bluzganie na ojczyzne co wykarmila ,wyksztalcila i leczyla za darmo takie jednostki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
nie przejmujcie sie polonorkiem cysiekiem
on tu kiedys pisal ze nigdy wiecej Polaka do sprzatania nie zatrudni bo to zlodziej pijak i kombinator
i ze przez Polakow to tylko kontrakty potracil
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
Ja proponuje o utworzenie nowego pojecia " forumniarz mojonorweski". Co charakteryzuje owego osobnika? Moje propozycje sa nastepujace:

Prawdziwy, dziarski i broniacy swojeg honoru Forumniarz Mojonorweski jest:

ksenofobem
rasista
niekiedy socjopata
nieotwarty na jakakolwiek konstruktywna krytyke
zlosliwcem
bezczelny
tchorzliwy
chciwy
pozbawiony jakiegokolwiek dystansu do siebie
charakteryzuje sie wielka doza podejrzliwosci
zmaga sie z objawem zranionego i niezrozumialego patrioty
zasciankowy
pozbawiony szacunku
nietolerancyjny
idacy przez swiat ( w tym wypadku Norwegie ) z idea spolszczenia wszystkiego co nie polskie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
uderz w stol ...

Przeciętny POlonorek jest wykształcony jak Bartoszewski uprzejmy jak Niesiołowski, obiektywny jak TVN24 i GW, kulturalny jak Palikot,, przystojny jak Ćwiąkalski, skromny jak Wałęsa, kochliwy jak Sawicka, kobiecy jak Grodzka. Przeciętny POlonorek popiera gender oraz szydzi z polskiego patriotyzmu i polskich katolików. Godłem dla przeciętnego POlonorka jest ptak z czekolady bez korony siedzący na kupie g., a flagą flaga różowa. Przeciętny POlonorek stoi tam gdzie MAK, Anodina, Lasek, GW, TVN, Janukowicz , Putin, Berkut i mówiący po rosyjsku strzelcy wyborowi strzelający do bohaterskich sanitariuszek Obrońców Majdanu. Przeciętny POlonorek stoi tam gdzie kiedyś stało PZPR, UB, SB, WSI, ZOMO i NKWD.Przeciętny POlonorek to Przeciętny wyborca PO
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
aga bandola
(baga)
Wiking
to taki ,,forumniarz,,który nie potrafi pisać poprawnie po Polsku każde negatywne zachowanie Norwega wybieli mówiąc ,,wszyscy jesteśmy dorośli i nie mnie jest oceniać ........ natomiast Polaka i Polskę zmiesza z błotem przy każdej nadarzającej się okazji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok