Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Jak zirytować Norwega? - Norwegia

Czytali temat:
(2091 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Jak zirytować Norwega?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
kris ***
(kris205)
Wiking
ZASTANAWIAM SIE PO CO TEN ARTYKUŁ SIE WOGÓLE POJAWIŁ, CZYZBY INSTRUKCJA DLA POLAKÓW DO WROGICH RELACJI Z NORKAMI???? PO CO TO KOMU POTRZEBNE PANIE REDAKTORZE???? CIEKAWE KTO JEST WŁASCICIELEM TEGO PORTALU OBSERWUJĄC POJAWIAJACE SIE ARTYKUŁY CZYŻBY RODOWITY POLAK?????.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
wlascicielem portalu jest zona norwega

tylko klamcy i oszusci uniukaja kontaktu wzrokowego ,powiedz takiemu patrz mi w oczy i juz ucieka zlodziej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
96 Postów
Założyciel MN
Cysiek skąd ta teoria o zonie?
Zgłoś wpis
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Założyciel MN
CIEKAWE KTO JEST WŁASCICIELEM TEGO PORTALU OBSERWUJĄC POJAWIAJACE SIE ARTYKUŁY CZYŻBY RODOWITY POLAK??
taki sterotyp

piekny na poczatku forum obiecales ze tu nie bedzie BANow a teraz w art cytujecie wypowiedzi ludzi co dawno zostali zbanowani
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
275 Postów
Janek Szaradek
(opptymus)
Założyciel MN
W KRS jest wyraznie napisane, ze to 2 parterow. No chyba, ze to małżeństwo zawarte w kraju dopuszczajacym małżeństwa jednej plci.


www.krs.wp.pl/firmy/inventive-logic-s-c-...z-brzezinski-6384961
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
275 Postów
Janek Szaradek
(opptymus)
Założyciel MN
cysiek2 napisał:
CIEKAWE KTO JEST WŁASCICIELEM TEGO PORTALU OBSERWUJĄC POJAWIAJACE SIE ARTYKUŁY CZYŻBY RODOWITY POLAK??
taki sterotyp

piekny na poczatku forum obiecales ze tu nie bedzie BANow a teraz w art cytujecie wypowiedzi ludzi co dawno zostali zbanowani


"Obiecali" hahah - W biznesie kieruje sie zawsze zyskiem rzekl Z. Solorz. Sytuacja wymusila na nich takie zachowania. FAkt, ze forum jest jalowe a dyskusje sztucznie kreowane nie ma znaczeczenia. Po przekroczeniu Rubikonu nie ma powrotu. Wartosc merytoryczna zagraza "Multinorowi"
Teraz to juz takie "pierdolenie" zimowe. Nawet mi nie chce sie juz pisac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
431 Postów

(Turysta11)
Założyciel MN
Zdarzyło Wam się kiedykolwiek zirytować Norwega?
Wystarczy pokazać że się ma swoje zdanie, a ja widzę to tak _________
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów

(dupek33)
Założyciel MN
cysiek2 napisał:
CIEKAWE KTO JEST WŁASCICIELEM TEGO PORTALU OBSERWUJĄC POJAWIAJACE SIE ARTYKUŁY CZYŻBY RODOWITY POLAK??
taki sterotyp

piekny na poczatku forum obiecales ze tu nie bedzie BANow a teraz w art cytujecie wypowiedzi ludzi co dawno zostali zbanowani

Ten pan, tak jak wielu innych na tym forum, gdy był na początku swojej forumowej kariery, to obiecywał wszystkim ale "gruszki na wierzbie".
Jak portal stanął na nogi i zaczął zarabiać, to ten pan z własnej twarzy, zrobił zwykłą DUPĘ.
Nie tylko on, Fullkasko i jemu podobni również z twarzy, mają zrobioną DUPĘ.
Takie życie w tym zasranym kieracie.
A Ja cóż, również zostałem Dupą Dupińskim, jako naiwniak do potęgi entej.
Bywa i tak, ponieważ
Za pieniądzem ksiądz się modli.
Za pieniądze "znajomy" się podli.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Lukasz Lucky Luke
(lukaso26)
Założyciel MN
strzał w 10!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok